Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexelni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexelni ?

Figyelt kérdés

30 éves pali vagyok . Tudom hol a helyem az életben és nem vagyok népszerü a nők körében. Valószínűleg soha nem lesz párkapcsolatom de érdelelne milyen érzés is lehet ha valakit szeretnek .

Akár privátban is de ha valaki le tudná nekem írni milyen amikor simán fel lehet csípni egy nőt aki viszonozza is ezt és ő is szeretné a dolgot , esetleg milyen érzés szexelni felszabadultan milyen érzés mikor megölel valaki és szépen szól az emberhez .

Sokat jelenthetne ha elolvasnám és el tudnám képzelni . Köszönöm .


2021. dec. 19. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A nőknek miért olyan nehéz egy ilyen kérdésre válaszolni?
2021. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy szexuálterápiát, vagy EMDR-t azért még megpróbálhatnál. Nekem pl. vannak olyan gyerekkori emlékeim, ami miatt nem túl jó a viszonyom a saját testemhez, meg vannak egyéb hülyeségeim, diszfunkcionális gondolataim, ami miatt nem tudok egy szintnél közelebb kerülni a nőkhöz, ezért eddig mindig egy-két év után szakítottam velük, amire felfogtam, hogy ne maz igazit keresem, hanem vannak bennem gátak, amik akadályozzák az intimitás kialakulását. 24 voltam, amikor nagy nehezen össze jött az első lánnyal, az elég hülyén sikerült, de utána lettek barátnőim.

Most járok egy szexuálpszichológushoz, és reményteli vagyok, hogy fog segíteni. Nem gáz, vállald be! El fogok menni egy emdr-re is, hogy a fel nem dolgozott emlékeimet ennek segítségével feldolgozzam, ebben is nagyon bízom, hogy megszabadít egy csomó felesleges hülye, gátló, önbántó gondolatomtól. Ha van lehetőséged, ezt szerintem próbáld meg! Most volt a II. Intimitás fesztivál, szuper előadások voltak rajta, sajnos utólag már nem elérhetők ezek, de sokat fejlődtek a szexuális viselkedést kutató tudományok, ezeket fel kell használni, hogy boldogabbak lehessünk! Be kell vállalni, ha van lehetőséged, rosszabb nem lesz!

Pl:

[link]

[link]

www.emdr.hu

2021. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12/12 köszönöm a választ . Utánanézek ennek a dolognak .
2021. dec. 19. 19:33
 14/14 anonim ***** válasza:
én fizikai részét azért nem intéztem el prostival mert gumi nélkül szeretném kipróbálni, de nem kockáztatok semmit így hogy náluk hatalmas rizikófaktor van. lehet az elveim miatt nem jön össze egész életemben de így is elég fura helyzet egy ilyen ha 15 éves késéssel érkezik el, vagy valaha
2021. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!