Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexelni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexelni ?

Figyelt kérdés

30 éves pali vagyok . Tudom hol a helyem az életben és nem vagyok népszerü a nők körében. Valószínűleg soha nem lesz párkapcsolatom de érdelelne milyen érzés is lehet ha valakit szeretnek .

Akár privátban is de ha valaki le tudná nekem írni milyen amikor simán fel lehet csípni egy nőt aki viszonozza is ezt és ő is szeretné a dolgot , esetleg milyen érzés szexelni felszabadultan milyen érzés mikor megölel valaki és szépen szól az emberhez .

Sokat jelenthetne ha elolvasnám és el tudnám képzelni . Köszönöm .


2021. dec. 19. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Baromi jo N
2021. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs nekem sem, szintén 30-as szűz pasi vagyok.
2021. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondolkozom el hogy az életem milyen nagy elfuserálása lenne az, ha hallgatnék szüleimre akik szerint a munka az élet értelme és a szenvedést nem lehet elkerülni stb hülyeségek. Miközben a szerencsémnek köszönhetően a külsőm és belsőm által nekem megvan a lehetőségem az igazán boldog életre, a nőkkel való minőségi együttlétekre, kielégítő szexuális életre, szeretetteljes, testileg, lelkileg elmélyült kapcsolatokra.

21F

2021. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3/3

Szerencsés vagy de azért hallgass a szüleidre is nem akarnak rosszat .

2021. dec. 19. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak párszor volt szerencsém megélni az eddigi életem során, szóval nagyon tudom értékelni azokat a pillanatokat, amikor megadatik.


Azt élveztem benne a legjobban, ahogy a bőrünk találkozik. Egy selymes, meleg, finom érzés, ahogy a meleg, puha bőrünk egymáshoz ér. Számomra ezt az érzést semmi nem tudja pótolni. A másik, amit nagyon szeretek, ahogy végigpuszilgatom a lány testét. Ahogy a számmal élvezem a bőrét. Puszilgatom, nyalogatom, szopogatom a különböző testrészeit.


Számomra ezek a legkölönlegesebb pillanatai a szexnek.


27/F

2021. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 38 éves nő vagyok. Gyermekkori bántalmazások, és kamaszkori nemi erőszak után képtelen voltam a normális szexuális életre. Sokmindentől undorodom, félek, szorongok, stb. Egy fiúval kipróbáltam milyen a szex, de a mérhetetlen szorongás mindent tönkretett. Egy ideig próbálkoztam legyűrni a bennem lévő dolgokat, de nem sikerült. Ezért úgy döntöttem, hogy magamat nem hozom többé ilyen helyzetbe, más férfit pedig nem fogok terhelni a gyér szexualitásommal. 15 éve nem szexeltem. És annak ellenére, hogy volt benne részem, én sem tudom milyen a jó szex.

Ám őszintén kívánom neked, hogy találd meg a párod! Semmi sem lehetetlen!

2021. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy havonta megkérdezed, nem fogod megtudni.
2021. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Havonta ?? ?? Kb 2 éve nem jártam itt
2021. dec. 19. 16:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha elmész prostihoz, megtudod. Csak normálisat keress fel.
2021. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem te voltál, de pedig ez a kérdés havonta megjelenik.
2021. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!