Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés óvszer nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Sokkal hamarabb elélveznék, mint óvszerben?
2021. nov. 6. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet hogy hamarabb, mert éreznéd hogy nedves kellemesebb érzés, nekünk nőknek is
2021. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én még sohasem voltam hajlandó senkivel sem óvszer nélkül - úgyhogy nincs összehasonlítási alapom.
2021. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nagyon jó azt nem mondanám hogy hamarabb
2021. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Az biztos!

Érezni ahogy a punci nedveibe mártod az ecseted. Teljesen más mint gumiban.

2021. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetes!
2021. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal-sokkal jobban érzed, melegebb, csúszósabb, selymesebb a legdrágább kelménél is. Annyival viszont nem jobb érzés, hogy e miatt parázni kelljen (alkalmiban) a betegségektől, vagy hogy terhesség lesz-e belőle. Szval, ha ezt akarod megélni akkor fix kapcsolat és hasznos ha tabit szed majd a párod (vagy próbálkozhattok Pharmatex-el).
2021. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milliószor jobb koton nélkül. Én nő vagyok, de nagyon zavart mindig is az óvszer a korábbi kapcsolataimban.

A párommal 12 éve vagyok együtt, nem használunk gumit, imádom a farkát úgy érezni magamban, hogy nincs rajta semmi más, és imádom amikor belém élvez és érzem a lüktető farkát. Aztán még sokáig érzem a spermája illatát magamban.:)

A párom 1x próbált óvszert, extra vékonyat, de semmit nem érzett benne. Szóval örült mikor mondtam hogy engedjük el:)

2021. nov. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7* tablettát sem szedek, szóval nincs ami lenyomja a libidómat, hála istennek.
2021. nov. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Nőként én abszolút semmilyen különbséget nem érzek.
2021. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!