Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexelni jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexelni jóval idősebb hölggyel?

Figyelt kérdés

Fiatal, húszas éveimben járó srác vagyok és nagyon vonzanak a 40-50 feletti csinos hölgyek.


Szeretném átélni és személyes tapasztalatok érdekelnek főleg, olyanoké, akik feküdtek már le érettebb nőkkel.


Hölgyek válaszait is várom, akiknek fiatalabb pasival volt dolguk.



2021. jún. 8. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jó tapasztalatom van. Csak a szàjuk nagy. 40 N
2021. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Én meg unom a 30 feletti kiégett, buta, lottyadt vénlányokat, akik az igazira várnak.


Fiatal csaj a jó!


F, 39

2021. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2

Lenne a jó ...

2021. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

:-)


Alkalmira van. Most elég.

2021. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Többször voltam nálam idősebb nővel.Jó élményt nyújtott szinte kivétel nélkül!

36F

2021. jún. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam idősebb nőkkel korábban. Ami tetszett az az, hogy mindegyiknek extra nedves a puncija. Ezen kívül inkább maga az élmény az izgató, meg egy két dolog, amit esetleg begyakorlottan csinálhatnak, de igazán nagy különbség nincs szerintem.
2021. jún. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt sok ilyen kalandom, zömmel házas nőkkel (a férj tudtával), de volt egyedülálló 40-es is, alkalmi kapcsolatra jók, mert sokat nem kell őket győzködni, de hálát adok, hogy nem kell velük élnem, van férjük, akkor az összes anyagi igényüket ő elégíti ki, tehát nekem csak a pozitív, szexi rész juty ez nagyon kényelmes. De ha egyedülálló az idősebb hölgy, akkor általában elkezd rám akaszkodni, játszmázni, érzelmileg zsarolni, hogy mit is akarok tőle valójában. De legalább emellett az idegbaj mellett is folyton van szex, nem úgy, mint a fiatalabb lányoknál, akik a szexet visszatartják, ha valami bajuk van.

Szóval könnyen kapsz idősebb nőktől szexet, de hiszti nem lesz kevesebb, mint a fiatal lányoknál.


A testük nincs már top formában, emiatt sokszor gátlásosak és ez is agybajhoz vezet.


Hálásak, ha egy sportos, jóképű fiatal srác dugja őket, de sokszor azt hiszik, hogy ettől ők is újra 20 évesek és elkezdenek megbolondulni, azt hiszik most jön a második fiatalkor, bulikázás. Közben és fiatalabb férfiként is komolyabb, céltudatosabb vagyok, mint sok 40-es, 50-es nő, akikkel dolgom volt. Szóval a többségük éretlen p!csa marad attól, hogy elszálltak felette az évek, ledolgozott pár évtizedet valami irodában és szült egy-két gyereket.

2021. jún. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az itthoni 40-esek pláne az 50-esek nagyon leharcoltak. Sok nő itthon amikor fiatal azt hiszi hogy attól mert feszes melle meg szűk puncija akkor övé a világ és tenni sem kell érte és ez mindig így marad. Nem figyelnek magukra a testükre. Nyugaton azért ez jobban megy. Egy itthoni 40-es olyan állapotban van mint nyugaton egy 60-as nő. Én Franciaországbsn voltam 40-es 50-es nőkkel amikor kint dolgoztam sőt becsúszott egy 60-as is és jó élmény volt. Itthon nem biztos hogy lenne gusztusom hozzá.
2021. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehúzzátok a 40+-os nőket,közben minden második kérdés arról szól,hogy hol lehetne ismerkedni idősebb nővel? Igen,vannak kevésbé előnyös alkatúak,hisztisek,könnyen kaphatók,olyanok is akik boldogok egy fiatal jóképű pasi bókjától,de vannak olyanok is akik kevésbé leharcoltak,megőrizték a nőies alakjukat,ápoltak,intelligensek,anyagilag stabilak,és nem ájulnak el egy pasitól csak azért mert fiatal. Egy pasi ugyanis csak attól,hogy fiatal még egyáltalán nem biztos,hogy vonzó egy idősebb nő számára.
2021. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

@9


7-es vagyok. Én nem lehúztam a 40-es nőket, hanem reálisan leírtam, hogy kevesebbet kell győzködni, hogy szex legyen, ha már megvan a szimpátia, vonzalom. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy egy nekik nem tetsző férfival is lefeküdnének. De ha tetszel nekik, akkor kevesebb a felesleges kör, mint fiatal lányokkal. A fiatal nők adnak a barátnőik, szüleik véleményére, nekik akarnak megfelelni, hogy mit szólnak majd, ha bemutatja nekik az új pasit. Idősebb nőknél ilyen nincs. Eleve az, hogy csak szex van a kapcsolatban, sokkal természetesebb nekik, nem életük szerelmét keresik már. Esetleg az lehet probléma, ha gyerekük van és az mit szól az új pasijukhoz.

Az is igaz, amit írtam, hogy van úgy, hogy megőrülnek attól, hogy fiatal férfi dugja őket és elkezdenek éretlen csirtiként viselkedni, bulikázni akarnak, második fiatalkort élni, akkor is, ha a fiatal srác mondjuk komolyabb gondolkodású.


Összességében ha tetszel nekik, akkor könnyebb szexet kapni tőlük. De ez nem jelenti, hogy bárkivel lefekszenek.

A mai 20 éves lányokból lesznek a 20 évvel későbbi 40 éves nők, alapvetően látható, hogy akik ma éretlen, könnyű életre vágyó, megbízhatatlan ribik, azok 40 évesen se lesznek felelősségteljes, tiszteletreméltó nők.

Akik pedig normálisak, azok hamar elkelnek, 40 évesen gyereket nevelnek, dolgoznak, a férjükkel bújnak ágyba. De! Köztük vannak olyanok, akik a férjükkel közösen úgy dönteneky hogy bevesznek egy fiatal pasit harmadiknak. Az ilyen nőket teljesen normálisnak ismertem meg, ők nem a 40+ évesen is felelőtlen libák.

Aki 40+ és egyedülálló, annál van valami probléma, ez hamar ki is ütközik rajtuk, de szex attól még lesz velük.

2021. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!