Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexelni jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexelni jóval idősebb hölggyel?

Figyelt kérdés

Fiatal, húszas éveimben járó srác vagyok és nagyon vonzanak a 40-50 feletti csinos hölgyek.


Szeretném átélni és személyes tapasztalatok érdekelnek főleg, olyanoké, akik feküdtek már le érettebb nőkkel.


Hölgyek válaszait is várom, akiknek fiatalabb pasival volt dolguk.



2021. jún. 8. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es,nem életük szerelmét keresik...az elsőt biztosan nem,de sokan törekednek tartós kapcsolatra. Az,hogy aki 40 évesen egyedül van ott vmi gond van...szerinted pl falun élő/dolgozó negyvenes nő hol tud ismerkedni? Nekem is van több ilyen ismerősöm. Nem lehet általánosan kijelenteni,hogy egy idősebb nő könnyebben/gyorsabban belemegy bármibe mint egy fiatal. A 40+-os korosztály egy teljesen más világban nőtt fel mint a mai huszas. Tény,nem a szüzességét veszti el,de nagytöbbségnek azért kell pár alkalom ahhoz,hogy az ágyig jusson. Kivéve ha kifejezetten csak szexkapcsolatot keres.
2021. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A mai negyvenes korosztály a 90-es években volt fiatal. Akkor azért már nagyon nem voltak gátlások a fiatalokban, nem tudom te mit hiszel, hogy 20 éve mennyiben volt más világ, de idősebbek elmondják, hogy ő fiatalon sokkal többet ismerkedtek személyesen, szexeltek, buliztak, mint a mai fiatalok, akiknek már a facebook is gáz, instagramon élik az életüket, személyesen nem nagyon találkoznak másokkal (nem csak a járvány miatt).
2021. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a '90-es években voltam fiatal,tehát nem "hiszem", benne éltem. A gyerek korosztálya pedig most fiatal,tehát látom...
2021. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#bocs' gyerekem korosztálya
2021. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50 éves hölgyel voltam iszonyat jo volt! Engedte mindent, értett mindent!
2021. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!