Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha így viselkedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha így viselkedik egy lány?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam ismerkedni, pont ezek miatt mert sok lány ezt csinálja, nem gondolol arra hogy milyen rossz egy fiúnak ez. De rz norális viselkedés egy lány részéről? Erre mindják azt hogy ribi csaj?

Az a történet hogy megtettszett egy lány, úgy tűnt én is neki. Az első találkozásnál nem volt fiúja, viszont a második találkozásunknál (erre utólag jöttem rá) hogy lett barátja, sőt már le is feküdtek. De velem továbbra is találkozott de nem utasított el. De köztünk nem volt semmi testi dolog. Még párszor találkoztunk aztán végleg eltűnt.

Ez normális viselkedés hogy akkor is még folytatja a találkozást mikor már lett barátja, vagy úgy volt ha még sem lenne jó az a fiú akkor ott vagyok még én?

Erre a csajra lehet azt mondani hogy ribi?


2021. dec. 19. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem! Rá nem mondanak semmit!

Rád mondják azt, hogy picsogós lúzer!

2021. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nőként is találkoztam már ilyen férfival, még sem kezdek el nyavajogni hogy milyen szörnyűek a férfiak. Inkább örültem neki hogy minél hamarabb kiderült róla és tovább tudtam ismerkedni mással
2021. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Az a te szegénységi bizonyitványod ha azok után is találkoztál vele h tudtad lett pasija
2021. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha amúgy jól érzi magát veled akkor normális igen.

Velem is ezt csinálta egy lány. Egy ideig elvoltunk aztán már eltűnt.

Volt barátja. Ugyan ezt gondoltam, hogyha nem jönne össze nekik a dolog akkor én vagyok a B terv. Ebbe is van igazság szerintem, mert tényleg kedvelt. Azonban nem tudni, hogy valójába mit akar. Ezt csak ő tudja. Lehet csak szeretne boldogan eltávolodni tőled. Vagy pedig megtartani egy jó barátnak.

2021. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában, ha ismerkedek egy lánnyal, és látom hogy valaki mással jött össze, utána én hagyom a fenébe az egészet és keresek másik lányt.
2021. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves 14? Megfelelésből lefeküdt vele mert ebben a korosztályban már "trendy" meg ugye "társadalmi elvárás" aztán nem is szereti és lehet veled akart lenni.
2021. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!