Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak fekete vagyis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak fekete vagyis sötétebb a mellbimbója akkor a lenti tájékán is sötétebb színű neki?

Figyelt kérdés
Lehet egy eszméletlen nagy faszs*got kérdeztem, de tényleg érdekel, hogy van e valami összefügés. /L
2021. dec. 19. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van
2021. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet összefüggés igen. Mert ha neki olyan a bőre, hogy az erősebben pigmentált részek nagyon sötétek, akkor a farka is lehet sötétebb (nem fekete:D). Pl nézz meg egy arab vagy hasonló nem fehér, de nem is fekete bőrű embert. Nekik sötétebbek ezek a részek.

Amúgyis szinte mindenkinek sötétebb a bőr a farkánál. Mármint a tök fehér bőrű pasiknak is picit sötétebb lent.

2021. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkèt helyen világos
2021. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sincs összefüggés.. ha magamból indulok ki, olyan vagyok, mint a hipóreklám, 3 perc alatt szénné égek a napon, mindenhol fehér vagyok, de a lenti dolog minimum 3 árnyalattal sötétebb.
2021. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lenti tájék az mit jelent neked?
2021. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rám igaz, sötét a bimbi és a farkam is jó barna, és vastag ;)
2021. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!