Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt még barátnőm és szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátnőm és szűz is vagyok 24 évesen, ez ennyi idősen már baj?

Figyelt kérdés
Az a legrosszabb hogy sok lány azért utasít el mert nincs tapasztalatom. Meg az is rossz hogy sok lány már jóval fiatalabban tapasztalt és túl van sok szexen, én meg még puncit sem láttam. Amúgy valamiért eléggé félénk vagyok, főleg a lányoknál. Nem tudom hogy valaha ez fog e változni. Amúgy ha csodával határos módon lenne egyszer barátnő, akkor zavarni fog hogy ennyi idősen lett csak és mennyi mindenből kimaradtam?
2021. dec. 19. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj
2021. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked baj
2021. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Mivel felmerült a kérdés, téged zavar a helyzet, tehát neked baj. Nekem is, mert nem szeretném, hogy több fiú azt az utat járja, amit én jártam, és most te.

"Amúgy valamiért eléggé félénk vagyok, főleg a lányoknál." Ne sz@rozz, hanem menj el pszichoterápiára, ahol segítenek neked felismerni az okokat, és elhárítani ezt. Ez az ok sok minden lehet. Egy kontrolláló anya, aki nem hagy kibontakozni. Egy agresszív apa, akire nem akarsz hasonlítani, és emiatt inkább nem közeledsz a nőkhöz, nehogy bántsd őket stb.

"Nem tudom hogy valaha ez fog e változni." Ha nem teszel érte magaddal való szembenézés útján, akkor nem fog. Ebben segít a terápia.

"Amúgy ha csodával határos módon lenne egyszer barátnő, akkor zavarni fog hogy ennyi idősen lett csak és mennyi mindenből kimaradtam?" Ez egyénfüggő. Engem zavar egy kicsit, de egyre kevésbé, ugyanis felfogtam, hogy ugyan kesereghetnék a helyzeten, de az semmi pozitívhoz nem segítene az Életben.

41FHET

2021. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát de könyörgöm ki van írva a homlokodra, hogy hány lánnyal voltál?
2021. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:
#4: Nincs. De a kérdező úgy látja, és én is úgy láttam. Ez a lényeg, érted?
2021. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
2021. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!