Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok még 24 évesen is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok még 24 évesen is, lehet még esélyem barátnőt találni és szerelemből szexelni?

Figyelt kérdés

Volt már hogy eszembe jutott hogy nem akarok tovább élni. Fiatal koromból kimaradtak a lányok. Meg az is nagyon rossz hogy sokan tiniként elvesztik úgy hogy előtte nem aggódnak hogy lesz e valakijük hanem összejön és kész.

Lehet még barátnőm aki meg fog így is szeretni?

Külsőm alapján simán azt gondolják h van barátnőm, szerintem senki nem gondolja rólam hogy még nem szexeltem.


2021. jún. 19. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

38 vagyok,és az első barátnőm pont 24 évesen volt 🤷🏼‍♂️

Szóval semmiről nem vagy lekésve 😉

2021. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyi. Esélyed persze lehet rá, de szerintem h ennyire nem megy a csajozás és szerinted külsőleg rendben vagy.. hát szerintem itt mélyebb lelki okok vannak. Vannak traumáid csajozás terén? Vagy családban volt valami vagy a suliban? Valós traumára gondolok nem beképzeltre (pl.: Julcsa elutasított és te ezen megsértődtél és elkönyvelted magad szerencsétlennek) mert ez nem az.


Érdemes néha pszichológus segítségét kérni. Lehet gondban vagy a szocializálódással, kommunikációval. Érdemesebb mélyre is menni.


Ha szerinted pedig nincs ilyen gond akkor hát just do it. Csajozz élőben sokat. Járj el bulizni meg egyéb helyekre. Négy fal között nem ugrik az öledbe egy csaj.

2021. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nőként írtam. Cikinek nem ciki h szűz vagy és nem volt csajod. Csak ne hagyd h önbizalomhiányod legyen. Sok sikert!
2021. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos nincs esélyed.
2021. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj, én 25 évesen veszítettem el szerelemből.


F

2021. jún. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Már elkéstél mindenről.
2021. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha idàîg nem volt nem èrdemes tovàbb vàrnod. 24 èvesen èn is szűz voltam. Keress egy csinos nôt rosszlànyokon. Egybôl ràjössz, hogy nem kellett volna idàíg vàrnod ès remènykedni.

Sokkal jobb kedvem volt utàna.


31f

2021. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyomaszt, miért nem szexelsz? Miért várod a csodát meg az igaz szerelmet? Szedj fel valakit, utána jobban fogod magad érezni, a szerelem meg majd jön egyszer.
2021. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!