Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy fiú normális (becsüli, tiszteli a lányokat)?

Figyelt kérdés

Minden lány kikosarazott eddig. Miért baj az ha egy fiú rendes meg komoly szándekkal akar ismerkedik és nem egyből szexet akar?

Sok lányról tudom hogy helyettem inkább olyan fiúnak adott esélyt aki kb csak kihasználja.

Miért csinálják ezt a fiatal lányok? Olyan szomorú hogy így nem tudok barátnőt taláni. Pedig a kinézetem nem rossz.


2021. dec. 16. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazért amiért a fiúk nem becsülik a normális lányokat, akik tisztelik és becsülik a fiúkat. Az ilyen lányok helyett a ribiket fűzik.Olyan kiábrándító.
2021. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyetértek az elsővel. Sok embernek vannak pszichés problémái, amik miatt a rossz társhoz vonzódnak (sokszor amúgy teljesen tudattalanul).

Mindenestre azt is megjegyezném, hogy sokszor a kedves és tisztelettudó fiú azt jelenti a valóságban, hogy visszahúzódó, csöndes, nem tud kezdeményezni, kb barátként ismerkedik, úgy meg nem alakul ki a vonzalom. Azért nézz magadba és vizsgáld meg, hogy nem-e ezzel van a baj. Önmagában szerintem kevesen kukáznak azért, mert kedves vagy, nem pedig bunkó. Valami más is szokott lenni a háttérben.

2021. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk azért, mert rossz helyen keresel. :D Illetve simán lehet, hogy olyan nőknél próbálkozol akiknek csak szimplán nem vagy az esete, vagy épp nem akarnak párkapcsolatot. Ez nem azt jelenti, hogy velük vagy veled van a baj, csak nem egymást keresitek.

Illetve az, hogy emiatt itt sajnáltatod magad, az elárul egyet s mást, engem kifejezetten taszít ha valaki ilyen rinyagép és papucs egyben. Valakinek ez biztos vonzó ne érts félre, de én nem bírom ha valaki ilyen pióca és teszem azt két randi után az esküvőnket tervezgeti mert ő komolyan gondolja.

2021. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy nyafogsz. Minden nap legalább kétszer itt picsogsz. Minek?
2021. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ember normális tisztelettudó, a legtöbb magyar lány semmibe veszi. Kínai, japán csajok az ilyet tisztelik, sok szűzén megy férjhez és a pasival is marad örökre.
2021. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Fel kéne már fogni, hogy attól, mert rendes fiú/lány vagy, anya-apa büszkesége, nagymami támasza, tanítónéni kedvence, a haverok önzetlen segítője, még nem jár automatikusan az ellenkező nem vonzalma és figyelme. Bárhova is fejlődik a társadalmunk, a szexualitásunk végső soron akkor is egy emlősállaté: jelentős szerepe van benne a primitív, zsigeri vonzalomnak, azt pedig a ribik és a rosszfiúk sokkal jobban fel tudják birizgálni. Másrészt gyakran vannak olyan kvalitásaik, amit miatt jobban el vannak nézve a hibáik, például lazák, nem izgulnak azon, hogy mindenkinek megfeleljenek és mindenki rendes honpolgárnak tartsa őket.
2021. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
#5 A pofád leszakadna, ha megtudnád, hogy egy átlagos japán férfi mennyit k.rvázik.
2021. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Szia. Elsősorban azért, mert rossz helyen keresgélsz. Ha te ilyen típús vagy, ne olyan lányokat keress, akiket 5 perc ismertség után, meg is lehet dugni.:)

Ez éppen olyan, mint amikor egy normális, kis rendes nőnek a falu bikája tetszik. Aki,a könnyenkapható nőket kúrja egymás után. Aztán síránkozik, hogy miért nem ő kell neki, aki rendes, hüséges stb.:) 24f

2021. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Bro' NEM ezért utasítottak vissza, hanem mert nem voltál szimpatikus. Az hogy "rendes gyerek vagyok" még nem jár alanyi jogon a p.nci, ugyanúgy szimpátiát, vágyat, vonzalmat kell keltened. Ha neked bemutatnának egy csajt akit "csendes, rendes, dolgos, szorgalmas"-on kívül semmi mást nem tud felmutatni, sem külsőleg, sem kisugárzással, sem mással nem fog meg máris szerelmes lennél?

A nők meg már ilyenek, próbálkozol - visszautasítják a "kérők" nagy részét. Ha elég sok helyen próbálkozol (normálisan) akkor majd belefutsz olyan lányba is akinek meg pont szimpi vagy. Menni kell előre nem pedig picsogni.

2021. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért, mert tényleg pszichés problémáim vannak és mindig az vonz, aki rosszul bánik velem.
2021. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!