Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy önkielégítés után már nem kívánom a nekem szimpatikus lányokat?

Figyelt kérdés
Napi egyszer szoktam önkielégíteni, általában olyan lányokra, akik célkeresztben vannak. Viszont az akció végeztével már egyiküket sem kívánom és olyan érzésem támad, hogy nem is kellene lépnem feléjük. (Mellesleg a jövőbeli terveimmel kapcsolatban is elbizonytalanodom.) Ez normális dolognak számít?

2021. jún. 27. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 19/F
2021. jún. 27. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Sztem teljesen. Hisz a szexuális vágy ki lett elégítve. Ilyen volt amikor barátnőmmel dugtam, imádtam őt, de utána meg már elmúlt az a varázs, a fantázia róla. Na azt volt nehéz túlélni.
2021. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, tulajdonképpen csak arról van szó, hogy ahogy elélvezel lecsökken a libidód drasztikusan, nincs ezzel semmi gond
2021. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez ilyen.

De van egy jó tanácsom: szedd fel az egyik csajt, dugjatok, onnantól többé nem akarsz recskázni :D

2021. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális. Az oka pedig az orgazmus utáni hormonális változások, legfőképpen a tesztoszteron nevű hormon azonnali nagymértékű csökkenése. Utána tudsz olvasni ennek neten is:)

N

2021. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális, ez mindenkinél így van, élvezés után van egy erős lecsengési szakasz. Az NEM normális ha valakiben bűntudata, önelfogadási zavara támadna az orgazmus után. Egyébként meg ha nem lépsz az irányukba akkor legközelebb is csak kiverni fogod nem pedig dugni velük.
2021. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Tudom, ezért keresem is a társaságukat (szerencsére ők is az enyémet), csak néha elmegy a kedvem tőlük az örömszerzés miatt.
2021. jún. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!