Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj nekem a szex rögtön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj nekem a szex rögtön orgazmus után mikor még a párom nem élvez el és várnom kell? 21l

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akik csak 1x élveznek el azoknak ugyanígy van, túlérzékennyé válik, csikis, nem jó, összerándul, fáj stb. természetes biológiai jelenség. Időzítsen jobban a pasid, vagy fejezd be neki kézzel/szájjal.
2021. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert orgazmus után túlérzékeny leszel. Ilyenkor mond meg neki, hogy várjon kicsit. 10 mp és már jó lesz.

Pasiknál is ez van egyébként, ha orgazmus után tovább cibálod, nagyon kellemetlen, de ha vársz előtte picit, akkor jó érzés ismét.

2021. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyakori dolog a noknél. Leegyszerusítve eleve 3 féle dolog forul elo a noknél: egész életében nem tud sajnos elélvezni (huvelyileg) (vagy épp sehogy), aztán vannak akik tobbszor is képesek, és vannak akik csak egyszer. Tapasztalataim alapján még mindig ez a "kategória" a leggyakoribb. Ez teljesen normális dolog, ahogy te is "mukodsz". Az én csajom is ilyen. Ha elélvez, akkor utána érzékeny neki. Mikor elélvez a drága, akkor utána hagyom hogy elernyedjen, csak szétteruljon az ágyon alattam, vagy épp én rajtam. Várunk egy percet kis pihenésre, utána tovább folytatjuk, hogy én is el tudjak élvezni. Viszont tobbnyire ilyenkor kell neki másik poz, mint amiben elélvezett, mert úgy fáj neki. Egy másik poz tobbnyire megoldja a dolgot, és utána en is be tudom fejezni. Ha neked ez se megy így, akkor se torténik semmi gond, befejezed neki kézzel/szájjal, vagy megprobáltok várni 5-10 ercet, hátha a plusz ido segít. Esetleg a pasi is megprobálja egyszerre idoziteni a ketto orgazmust, de azért valljuk be, ez elég nehéz feladat. Csak ritkán sikerul. Vagy néha ő élvez el hamarabb, és utána o nyal ki téged. Egyszeruen a leírt lehetoségekbol mindig választotok valami alternatívát. Nem kell mindig ugyan azt, így más más lesz mindin sex.
2021. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!