Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mielőtt bekapjátok,fe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mielőtt bekapjátok,felhúzzátok a bőrt ès megszagoljátok, illetve szemre vètelezitek a makkot?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 06:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Több nő van aki igénytelen mint pasi. De ha nincs annyi esze a pasinak hogy egy nedves törlőkendővel megtorolje, akkor meg is érdemli hogy nem szopják le.
2021. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
én mindig megmosom szex vagy orál előtt úgy gondolom hogy ez alap F/31
2021. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

#11

A törlőkendő szart sem ér. Na meg ki a francba akarja azt nyalogatni? Víz és szappan, tusfürdő, intim lemosó. Az a tuti.

2021. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Az intim lemosó annyira tuti, hogy tönkre teszi a hüvelyflórát. Langyos víz, tusfürdő.
2021. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem a túrost faszt. Szoktam belőle túros batyut csinálni.
2021. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%

Ritkán volt olyan, hogy szex előtt ne tudtam volna elmenni legalább a csapnál megmosni a farkam. Senkinek nem virágillatú a farka, akármit is hisz magáról.

Párszor volt buli utáni alkalmi szex autóban, szabadban, de akkor nem volt orál, ennyi önkritika van bennem, hogy nem tolom oda a farkam mosakodás nékül a lány arcába.

Én egyszer egy lányt nyaltam buli után, de eléggé vizeletszagú és kissé túrós volt a pinája. Szűz volt amúgy... Igen, lányoknál is összegyűlik a szmegma a szeméremajkak között.

Elég kiábrándító volt, pedig a lány ápolt volt amúgy. Erről nem tehet, el kellett volna mennünk tusolni vagy maradni a csókolózásnál.

2021. dec. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!