Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? 24 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 24 éves férfi vagyok 6 éve párkapcsolatban. Annyira szorongok hogy nem tudom megkívánni a szexet.

Figyelt kérdés

Úgy egy éve először történt meg velem, hogy lelankadt a férfiasság szex közben. Azóta rengetegszer gondolok rá napközben is hogy mi lesz a következő alkalommal.

Párommal sokat beszéltünk róla, szerencsére nagyon megértő.

Az egésztől már annyira szorongok, hogy nem tudom megkívánni a szexet.

Orális szex közben nincs problémám, de amint rátérnénk a lényegre, egyből elkezdek stresszelni.

Biztosan a szorongás a felelős, mert nemrég páromnak egy egészségügyi problémája miatt egy hónapig semmit se lehetett tenni, abban az egy hónapban szinte mindig kívántam a szexet (tudtam hogy nem lehet semmi, igy nem is lankadhat le)



2021. dec. 13. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus
2021. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 1x lelnkadt, és ettől készültél így ki? Ez bárkivel megeshet, nyugodj meg. Nyalhatod, ujjazhatod a párod, nincs semmi veszve.
2021. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)


Szexuálpszichológushoz holnap foglalok időpontot.

Idáig talán 3x fordult elő összesen, először szerintem kimerült lehettem, nem is voltam olyan hangulatban, a másik kettő pedig már a stressz miatt.


De hozzá kell tennem, hogy az első "eset" óta jóval ritkább lesz szex a romantikából hiszen "ösztönösen" igyekszem kibújni alóla.


Előtte is úgy heti 1-2 alkalommal volt szex, de se én se ő nem kívánunk ennél többet. Mindketten dolgozunk, sajnos közös hétvégénk is ritkán van munka miatt.


Az "eset" óta ez még kevesebb lett, ami miatt őszintén szólva én nem sajnálkozom, hiszen legalább nem fordulhat elő mégegyszer.


Szerencsére orális szex alatt nincs probléma, szóval van mivel helyettesíteni a dolgot, és legnagyobb szerencsémre párom is maximálisan mellettem áll, de azért látom rajta, hogy igazán kívánná a szexet is.

2021. dec. 13. 00:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy pohár valamit csak hogy ellazulj és menni fog.

El is fogod felejteni ezt a hülyeséget.

2021. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!