Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a legtöbb nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb nő örülne ha a férje összehozná őket, egy nagyobb intim mérettel rendelkező férfival ?

Figyelt kérdés
Hölgyeknek is jól esik a változatosság nem ? Csak nem vallják be ? :)

2021. dec. 12. 19:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
10: Izgatja, de az érzelmei visszatartják... legalábbis így látom.
2021. dec. 12. 19:51
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem hoz lázba a nagy méret. Sőt. Számomra kellemetlen és fájdalmas. No meg ne akarjon már lepasszolni a partnerem másnak. Nem plüssmaci vagyok.
2021. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Velem mindent meg lehet beszélni; mindenben partner vagyok!

De ha úgy vakon egyszer-csak beállítana egy lófarkú herceggel, hát nem csinálnék fáklyás felvonulást, az biztos!

De esze ágában sincs, mert tudja: egyáltalán nem lelkesedem a hatalmas méretekért!

2021. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem is értem, hogy egy normális kapcsolatban, hogyan kerül egyáltalán szóba ilyen kérdés, valószínű ez már csak szex kapcsolat.

Nem csak a szerelem tűnt már el, hanem a tisztelet is.

2021. dec. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém örült. Bár ő be is vallotta, hogy örülne.
2021. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos a férjem nem tesz fel nekem hasonló kérdéseket :)

Van akinek ez sok,de nincs azzal semmi gond,ha valaki fel szeretné dobni a szexuális életét ily módon,hiszen ha őszintén szeretik egymást,nem okozhat köztük gondot,talán még jobban összehozza őket.. A másik pasi egy plusz lenne ,mint egy szexuális játékszer,és nem férjpótló..

Nem szabad itélkezni,mindenki azt csinál,amit akar.Azért a sok prűd,ilyesmin elborzadó házas ember sztem nagyon meglepődne,ha tudná mi jár a párja fejében. Netalán,ha regisztrálna egy társkeresőn,hány találná a párját a hirdetők között ? Meglepődnének páran :)

47N

2021. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
16: bölcs nő vagy!
2021. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 Szerinted a pasikat nem izgatja más nő, csak mert szeretnek dugni a csajukkal? Vagy a nő az valami teljesen más lény?
2021. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
16. Egy plusz no esetében is ugyanez a velemenyed?
2021. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2021. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!