Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tehetek róla de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tehetek róla de nem szeretek szopni.Ezáltal soha nem lesz normál párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha szereted, ha nyalnak, akkor mellettem a helyed. Én nem szeretem, ha szopnak, nyalni viszont szeretek.
2021. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Az én párom sem engedi, hogy csináljam neki. Ellenben olyan mint Lessie. Nem csak nyalásra értem, hanem a hűségre is. Erről ennyit.
2021. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok, mint #11, valamiért nem igazán nyújt a szopás, ennek megfelelően egyáltalán nem is igénylem

viszont imádok lemenni puncit nyalni

viszont ha valaki gátlások miatt irtózik attól, hogy a szájába vegye a férfi hímtagját, akkor nemigen bíznék abban, hogy felszabadult és örömteli lesz vele a szexuális élet

2021. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*nem igazán nyújt élményt a szopás
2021. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan mit nem szeretsz benne, és hogyan lenne jobb?

Csak mert hallottam olyan esetről, hogy a srác nem volt hajlandó megmosni, stb. és úgy várta el, az tényleg lehet gusztustalan. Ezt meg lehetne beszélni.

Azt is, ha nem akarod, hogy a szádba élvezzen el...

2021. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak igénylik a pasik, de szükségük van rá. Pár év kapcsolat után vagy 35 felett nem áll rendesen nekik ha nem szopod egy kicsit.
2021. dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

Na ezzel a jelenseggel sem talakoztam meg...

45 felett is all mint a covek szopas melkul is!

2021. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
A párom se szeret szopni. Viszont kárpótol, a kezeit nagyon ügyesen használja, ügyesen kézimunkázik. Nem fogom megcsalni.
2021. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!