Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy állandóan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy állandóan a nagy mellű nők után csorgatom a nyálam, de amikor meg összejön, akkor meg annyira nem tűnik nagy számnak?

Figyelt kérdés

Sajnos mivel nem vagyok magas, sportos és jóképű, ezért általában csak 40 körüli, csúnyácska, kövérkés nőknek kellek. Bár állítólag még előttük is meg kellene hajolnom, hogy elviselnek.


Ettől függetlenül néha sikerült összehoznom a dolgokat korrekt(ebb)ül kinéző nőkkel is, de szintén szinte csak a milf kategóriából, pontosabban az olyan nők közül, akik megunták a házasságukat és velem merték bevállalni a félrelépést, mert azt remélték, hogy ha velem dugnak, akkor nem tűnnének akkora ordas-nak, mintha egy vízilabdás kinézetű fiúval mennek el (amire nyilvánvalóan legbelül vágynak)


De ettől függetlenül tehát tényleg sikerült összehoznom a dolgokat átlagos alkatú és mégis NAGY mellű nőkkel, volt akinek alapból volt nagy, de volt akinek implantátummal (D, E kosár környékén beszélgetünk)


De sajnos nem adta mégsem annyira, mint ahogy vártam, tökre felejthetőnek bizonyultak.


Viszont pár éve amikor még fiatal lányokat is tudtam találni, akkor ők pl sokkal jobban megmaradtak. Főleg akinek tényleg nagy melle volt. Volt egyszer egy 18 éves lány és neki NAAAAGY de nem valami massziv fogású mellei voltak és mellé még vékony is volt. Na az mégis nagyon beadta.


Talán azért mert akkor még nagyobb szám volt nekem is, hogy van nemi életem? Mostanra már meg megszoktam, hogy ha csúszva-mászva de néha azért összejön egy kis subi dubi?


2021. dec. 11. 14:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A nagy cicik nagyon fontosak, de maga a szex nem feltétlenül lesz jobb tőle. Hanem esztétikai szempontból is gyönyörűek, pl öröm minden nap ránézni, ha a csajodnak nagy mellei vannak.
2021. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

ja ez ugyanolyan szexista dolog mint amikor a nok a ferfi magasságara vannak rakattanva


csak ugye az meg van ideologizalva

2021. dec. 11. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!