Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/Paik---Nők/Férfiak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Paik---Nők/Férfiak. Állandóan csak a maszturbálásra gondolok vagytok így még páran?

Figyelt kérdés
Nem akarok barátnőt. A maszturbálás jobban érdekel. Cset és hasonló beszélgetések közben is szoktam csinálni. Kibeszéljük ki mire szokott maszturbálni. 31/F

2021. okt. 24. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt, talán elvonja a figyelmed a maszturbálásról:


[link]

2021. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
én apádra N
2021. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te barátom, függő vagy.

Amíg ez neked megfelel, hát csináld.

2021. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is jobban szeretem, mint a szexet.
2021. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ötcombú lány nem kérdez :)
2021. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm ilyen, kb alig lehet vele másról beszélni, de tudja, hogy függő, mindig meséli milyen szerszámokat szerzett be, már van neki egy csomó, kicsit már ijesztő, mindig mondom neki😂
2021. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!