Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy barátzónás fiú állandóan próbálkozott végül lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott míg kitört a barátzónából? Hogy érte el azt, hogy egyszercsak mégis lefeküdjetek miközben te sokáig csak barátként néztél rá?

2021. nov. 29. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Friendzone az friendzone, hacsak nincs benne folyamatosan az hogy amúgy kezdene veled akkor buktad. Tehát ha egyszer megmondta hogy neki te barát vagy akkor offos, vagy hagyd ott vagy fogadd el barátként.
2021. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1. Én feladtam és ott hagytam. Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan akiknél sikerült ez.
2021. nov. 29. 11:32
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, egy gyengébb pillanatomat kihasználta. Amúgy jó volt a szex, de nem az igazi.
2021. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Ha nem fogja fel, hogy csak barátok vagyunk és nyaggat, próbálkozik, azzal csak azt éri el, hogy megszakítom a 'barátságot' és nem beszélek vele többet. Ilyen egyszerű. Aki folymat próbálkozik, az egy szánalmas lúzer, aki a barátságot csak megjátszotta, az által akart volna közelebb kerülni hozzám. Tehát még csak nem is vesztek semmit, mert barátnak is kamu volt..

Dugást az ilyenek ne várjanak, nem tekintek rájuk férfiként. Egyik barátomra se.

2021. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Igen, volt. Még ‘96-ban ismerkedtünk meg, ugyanavval a társasággal jártunk szórakozni. A világ legjobb barátja volt. Miután megnőiesedtem, elkezdett szexuális utalásokat tenni elég egyértelműen, majd 2011 karácsonyán egy rögtönzött összejövetel után kissé spiccesen beadtam a derekam.

Sajnos a barátságunk tönkrement. Azóta nem is beszéltünk. Nagyon nem érte meg!

2021. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
6-os, de gondolom neki megérte. A friendzone-os fiúk mind kivárják a lányok gyenge pillanatait és akkor "támadnak". Ahogy a 4es is írta. Nyilván pl egy szakítás után a lányok maguk alatt vannak és ilyenkor könnyebben adják a p*ncit. Alkohol még rásegít. Ezt várják a fiúk.
2021. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként az teljesen igaz, hogy a gyenge pillanatokkal akarnak visszaélni. Ezért kezdek undorodni már a férfiaktól, mert se azokban nem lehet megbízni, akikkel együtt vagy, se azokban, akikkel randizol, de már azokbsn se, akivel elvileg barátok vagytok. Most hogy belegondoltam, nekem is több 'barátom' akkor kezdett nyomulni jobban, mikor szarul voltam és magányos. Undorító.. #5
2021. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
8as, a pasiknak nem kell női barát. Nőkkel nem tudsz úgy eldumálgatni, mint egy másik pasival. Ezért barátkoznak a lányok is inkább fiúkkal. Mondjuk én biztos nem várnék hónapokat, hogy a csajnak legyen gyenge pillanata. Annyi idő alatt csomószor becsajozok. De ha valakinek mondjuk nagyon tetszik egy lány, akkor simán kivárhat.
2021. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
#9: szerintem meg pont hogy jól tud jönni női barát is. Eleve teljesen más szemszögből tud véleményt mondani, máshogy gondolkodunk, tehát másképp is tudunk segíteni ha úgy van. Plusz átlagban magasabb az érzelmi intelligenciánk így velünk könnyebb megosztani bizonyos dolgokat, amiket pl egy másik férfival nem lehetne. Sok férfi olyan, hogy nem lehet picsogni, érzésekről beszélni, mert egy gyenge szar leszel, míg egy nővel lehet sőt bátorítunk, megértjük a másikat. Persze van hogy olyan haverjai vannak a pasinak, akikkel lehet mindenről dumálni, de ahogy én láttam, ez ritkább.
2021. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!