Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy barátzónás fiú állandóan próbálkozott végül lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott míg kitört a barátzónából? Hogy érte el azt, hogy egyszercsak mégis lefeküdjetek miközben te sokáig csak barátként néztél rá?

2021. nov. 29. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

10es az érzelgősebb pasiknak lehet, hogy jobb. De a haverok simán helyretesznek például egy szakítás után. Rávilágítanak, hogy nem csak az az egy lány van a világon. Míg egy nőtől fene se tudja milyen érzelgős tanácsot kapnál. Ez ugyanolyan, hogy a nők mindig azt tanácsolják, hogy légy udvarias a nőkkel és tuti lesz barátnőd. Akkor én még szűz lennék.

És tegyük hozzá, hogy egy lány barát simán féltékeny ha lesz barátnőd.

2021. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Volt, sokat ittam és kívántam a szexet
2021. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
#11: Te mintapéldánya vagy az érzelmi intellgiencia nélküli pasiknak. Pontosan erről beszéltem. És ti ezt egymásban generáljátok, bíztatjátok egymást a hülyeségre. Emiatt van egnnyi érzelmileg 0 pasi. Szerencsétlen férfiak abba nőnek bele a családjukban is, hogy legyél kemény egy férfi nem picsog nem érez. Majd mikor lesznek barátaid, szok is ilyen barmok. És sose tudsz kiszakadni, ha nem vagy elég fejlett hozzá. És ezekből lesznek a hazug, csalfa, kihasználó érzelmileg elérhetetlen pasik, akikkel a nők csak küszködnek. Taps taps
2021. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

9# "Nőkkel nem tudsz úgy eldumálgatni, mint egy másik pasival."


nem tudom, miért kellett lepontozni, ez abszolút igaz.

2021. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Ffi-ként volt hasonló esetem. Hozzátéve nem állandóan próbálkoztam, s nem mentem az "agyára". Havercsaj volt, az egyik buli után így jött ki a lépés (mindketten elég lazán kezeltük a szexualitást amúgy is).

Ha egy friendzone-ban lévő csajra állandóan nyomulsz akinek nem jössz be pasiként akkor egy idő múlva idegesíteni fogod és elkerüli a társaságod.

2021. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért pontoztak le. 13asnak csak annyit, hogy nézd meg hány érzelmes pasi egyedülálló és hány "kemény" férfinek van nője. Ha esetleg valaki az érzelmesebb típusú pasikat keresi, kapásból van 5 a munkahelyemen. Mérnökök, sportolnak kívülről minden klappol. Kíváncsi leszek hányan jelentkeznek értük.
2021. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
#16: engem bemutathstnsl nekik, mert én csak barmokkal találkozom, skik még buták is. Remek kombó..
2021. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem volt ilyen. Aki csak barát, az nem véletlenül nem több. Ha ezt nem tudja elfogadni, és folyamatosan nyomul, akkor a barátságot is bukta.
2021. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

Volt ilyen velem is

Az akkori szerelmen szünetet kért

Átmentem egy havercsajhoz kibeszélni a dolgot. Munkából érkezett haza, mondta, gyorsan lezuhanyozik

Aztán egyszercsak bellibbent a szobába egy szál törülközőben, és mondta, hogy megvígasztalna, ha gondolom.

Ez az egy éjszakánk volt, utána maradtunk csak barátok.

2021. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%
13as, lehez kuszkodnek a nok az ilyen pasikkal, de megis ez kell a tobbsegenek.
2021. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!