Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne a helyes reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes reakció ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Egy nagyon közeli és jó barátom (tíz évvel idősebb nálam) minden előjel nélkül küldött egy képet a farkáról. Fogalmam sincs hogyan reagáljak erre! Zavaromban csak hülyén rákérdeztem, hogy ezt tényleg nekem akarta-e szánni. Amire a válasza igen volt, azóta nem válaszoltam neki.

Igaz, elég jó összhangban voltunk, de eddig semmi jelét nem mutatta, hogy vonzódna hozzám. És úgy gondoltam, hogy egy értelmes férfiről van szó, aki képes kifejezni magát. Eddig teljes mértékben barátként tekintettem rá, most már nem tudom.

Ha egy idegen lenne, sokkal egyszerűbb lenne ez az egész. De ezúttal egy olyan embertől kaptam ilyet, akit személyesen is ismerek és majdnem minden nap találkozok is vele. Tanácstalan vagyok.


Ti hogyan reagálnátok a helyemben?

És ezek után megszakítanátok vele a kapcsolatot? Vagy megpróbálnátok megbeszélni?



2021. dec. 11. 02:29
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Mit akarsz megbeszélni? Azt meg értelmezni sem tudom, hogy ettől miért kerülne potenciális partner kategóriába!

Ha az én barátom lenne elküldeném a ..., te összejöhetsz vele, ha megtetszett.

2021. dec. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A pasi értelmi színvonalát jól kifejezte az amit tett, ezen nincs mit értelmezni. Tedd fel a kérdést úgy, hogy mit tettél volna ha hirtelen élőben előveszi valahol a pélóját és elkezdi mutogatni? Na tedd pontosan ugyanezt. Közöld vele, hogy nem vagy kíváncsi a "büszkeségére", tartsa meg magának. Ha továbbra is zaklat, nyomul akkor meg helyreteszed az ipsét.
2021. dec. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Bosszhuld meg, amit tett. Te is Küldj a punádról egy képet. És szent a béke.
2021. dec. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én megszakítanám a kapcsolatot. Mutogassa a kukacát másnak.


Komolyan letört volna a keze egy "egy ideje elkezdtem máshogy érezni irántad" vagy hasonló szövegtől? Á, fene a romantikába, erre ugrani fogsz.

2021. dec. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Küld tovább haveroknak, barinőknek.
2021. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
“Nagyon hasznos, hogy elküldted az IQ teszted eredményét, mert így sokkal többet tudtam meg a valós szellemi képességeidről, mint valaha szeretted volna. A kifejezésmódod meglehetősen átértékelte bennem a dolgokat és rá kellett jönnöm, hogy eddig egészen más arcod mutattad, mint amilyen valós személyiség ezen a képen kirajzolódik. Köszönöm, hogy fel merted vállalni az igazi önmagad, mert így végre megismerhettelek, milyen is vagy, ezért nem hiszem, hogy ezek után valaha lesz még miről beszélnünk.”
2021. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt írtad, hogy nagyon közeli és jó barát. Mégis mit takar ez? Már nem vagyok benne biztos, hogy azonos az értékítéletem másokéval. Én kevés emberről mondok ilyet, és én biztos megpróbálnám megbeszélni a dolgot. Már csak azért is, mert akivel ilyen jóban vagyok, az általában ennél normálisabb szokott lenni, azaz ilyen tett mindenképp kérdéseket vetne fel bennem. Biztos kikérdezném a miértekről. Átbeszélném vele, hogy miért nem jó, amit csinált, és megpróbálnám a helyes útra vezetni. Nekem a nagyon közeli, jó barátok vannak ennyire fontosak. Te meg ha simán ki tudod zárni az életedből egy kép után, minden kérdés nélkül, akkor nem volt se közeli se jó barát, csak valaki, akivel sokat beszélgettél az utóbbi időben.
2021. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazán közeli, fontos és jó barát valaki, akkor lehet, hogy tényleg érdemes tisztázni a dolgokat. Mindenképp fontos kérdés, hogy korábban ismerted kevésbé, vagy azóta változott valami - meg mégis hogy gondolta ezt...
2021. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dzsoki ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy milyen a helyes reakció.Azt igen,hogy csalódtam benned és megszakitod a kapcsolatot,az egyik.Élőben is megnézed,azután akármi is lehet,a másik reakció.
2021. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na és sikerült kibogozni a helyzetet?
2021. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!