Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi sok nő láttán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi sok nő láttán izgalomba jön, vagy van olyan, aki nagyon válogatós?

Figyelt kérdés
Én nőként annyira kevés férfit találok vonzónak, hogy évente kb. 1-2ről gondolom azt, hogy lefeküdnék vele. Most itt az utcán mászkálós, hús-vér emberekre gondolok, nem az agyonsminkelt, retusált sztárokra. Férfiaknál ez hogy működik? Ti naponta láttok olyan nőket élőben, akikre konkrétan feláll, vagy fordítva is van, aki komplikáltabb?

2021. dec. 10. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kamasz korom vége óta extrém válogatós férfi vagyok a női külső szempontjából.


Konkrétan a nagy szemű, hosszúkás arcú és minnél szabályosabb arc vonásokkal bíró, alacsony vagy maximum átlagos magasságú viszont nagyon vékony testalkatú és ezenkivül lehetőleg fiatal és tökéletes bőrrel rendelkező lányokat látom csak ellenállhatatlanul gyönyörűnek.


Sajnos ezzel több probléma is van. Először is a női arcok túlnyomó többsége kerekded még ha vékony akkor is. Ennek az oka egyszerüen az, hogy az elmúlt több tizezer évben az evolúció a női nemet a minnél kerekdedebb arc felé szelektálta mivel az őseink az ilyen női arcot látták szépnek.


Nagy szemű lány szerencsére viszonylag sok van viszont a szabályos és szimmetrikus modell szerű arcvonások megint csak extrém ritkák.


A női nem többsége szerencsére alacsonyabb és kisebb termetű a férfiaknál viszont minnél alacsonyabb valaki annál nagyobb a valószinüsége az elhizásnak is. A női nemet egyéb más biologiai tényezők is erősebben hajlamosítják az elhízásra a férfi nemhez képest. Igy tehát az alacsony de vékony testalkatú lányok megint csak elég ritkák, főleg egy olyan elhizott modern jóléti társadalomban mint a magyar.


Igy ezzel a néhány esztétikai elvárással, a fiatal és aktivan párkereső női populáció nagyjából 90%-át vagy teljesen átlagos és jelentéktelen megjelenésűnek látom,néha ritka esetekben valamilyen minimális vonzerővel társulva vagy egyenesen taszitóan rondának és tökéletesen asszexuálisnak...


A középiskolámba 500 diák tanult egyszerre de ebből csak 150 volt lány mivel ez egy számitástechnikai középiskola volt. Már harmadik éve jártam oda amikor elsős lett az első és utolsó lány akit szépnek láttam abban az iskolában.


A 2000-es évek elejétől évtizedeken keresztül voltam megszámlálhatatlanul sok alkalommal különböző szórakozóhelyeken szerte az országban de főleg Budapesten, a legkisebbektől a legnagyobbakig, az átlagos kommersz popzenét játszóktól a különféle underground zenei stilusokat és szubkulturákat felvonultató helyeken keresztül egészen a mindenféle fesztiválokig és koncertekig.


Szinte mindig elsősorban szép lányokat keresni mentem és csak másodsorban szórakozni vagy a haverokkal lenni. És szinte mindig kudarcot is vallottam...


A Covid előtt az átlagos nagy szorakozóhely méret körübelül 1000 és 2000 ember között mozgott de a kisebb klubbokba is befért legalább 500 ember. Ezek a helyek hétvégen általában meg is teltek. Harmaduk de néha felük fiatal lány volt.


Egy hétvégi estén egy 1000 emberes szórakozó helyen egész éjszaka pásztázva a tömeget jó ha 3 igazán szép lányt találtam... Természetesen nekik szinte minden esetben az aktuális párjuk is ott volt plusz néhány extra "barát" férfi aki csak az alkalomra várt, hogy lecsaphasson a lányra.

Azon ritka esetekben amikor végre sikerült találni egy szép lányt férfi kiséret nélkül, meg kellett próbálni spontánnak tűnően megközeliteni és a semmiből indulva megpróbálni megismerkedni vele és elcsábítani egy 1000 emberrel telezsúfolt helyen. Nyilván ez is szinte lehetetlen feladat volt hiába voltam jó megjelenésü és divatos drága ruhákba öltözött, rendkivül jo modorral felruházott és még gyakran sok támogató haverral is rendelkezve a szorakozóhelyen.


Persze azért néha sikerült; 15 év alatt ezernél is több buli éjszaka után jó ha 10 igazan szép lányt sikerült megismmerni és ebből kb. 3-ból lett tényleges kapcsolat...


Egy-két speciális helyen ennél kicsit jobb volt a helyzet, például tipikusan nyári fesztiválokon ahol egy nap alatt akár több tizezer ember is megfordul, statisztikai alapon én is több szép lányt láttam, egy kicsivel.


A legnagyobb széplány koncentrációt az országban végül az egyik fővárosi gazdasági egyetemen találtam meg ahova jó tiz évet jártam. Érdekes módon amikor elkezdtem sokkal csúnyább lányok jártak oda mint amikor bejefeztem. Ennek az egyik oka valoszinüleg az egyetem bekerülési nehézségének folyamatos csökkenése volt. A régi magas elvárások csak nagyon intelligens és szorgalmas lányoknak tették lehetővé a bejutást, az ilyen fiatal lányok pedig a legtöbbször le választották magukról a vonzó külsejüket vagy ki se fejlesztették azt mert teljes agykapacitásukkal a tanulmányi eredményeikre koncentráltak. Ezenkivül a kiemelkedő tanulók gyakran egészségtelenül élnek, összevissza zabálnak mindent és keveset mozognak. Ezek együtt lezülött és igénytelen külsőt eredményeztek a jó tanulók többségénél.


Az internet forradalom persze ezen is változtatott, manapság már minimális erőfeszitéssel minden információ elérhető mindenről bármelyik egyetemista telefonján még akár a szépség ápolásról vagy az egészséges élet módokról is de ennél is fontosabb hogy a social media elterjedésével mindenki folyamatosan magát fényképezi és a legjobb kép érdekében folyamatosan probál javítani a külsején. A lányokra mint a genetikailag szociálisabb nemre ez még erősebben hat. Igy végül ma már a jó tanulok is megszépülnek.


Az egyre átlagosabb képességű új diákok bekerülése, a jó tanulók lassú de folyamatos megszépülése és az hogy a magyar felső oktatás teljes diák létszámának több mint 70% lány együttesen azt eredményezte, hogy az egyetem az utóbbi kb. 4-5 évben még számomra is vizuális kánaáná alakult. Soha nem láttam ennyi szép lányt egyszerre mint az egyetem folyosóján az utóbbi években.


Sajnos hiába vannak többen az ismerkedés továbbra is szinte lehetetlen egy random pillanatban a folyosón a szemem elött elhaladó szép lánnyal... Régebben sem volt nagy egyetemi élet itt de a COVID azt a keveset is nullára redukálta. Nincsenek egyetemi bulik és semmilyen közösségi élet, mindenki csak azt pár tíz embert ismeri akivel közös órákra jár. Radásul az egyetem kb. 70% vidéki városok jobban szituált családjainak gyermeke akiknek már kialakult baráti körük van otthon igy a többség nincs rákényszerítve, hogy bármilyen szocializációt folytasson a számukra ismeretlen fővárosban.


Igy végül hiába találtam rá több mint 15 év keresés után az ország egyik legnagyobb széplány koncentrációjára, a vizuális örömökön kivül semmire nem megyek vele...

2022. jan. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!