Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi sok nő láttán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi sok nő láttán izgalomba jön, vagy van olyan, aki nagyon válogatós?

Figyelt kérdés
Én nőként annyira kevés férfit találok vonzónak, hogy évente kb. 1-2ről gondolom azt, hogy lefeküdnék vele. Most itt az utcán mászkálós, hús-vér emberekre gondolok, nem az agyonsminkelt, retusált sztárokra. Férfiaknál ez hogy működik? Ti naponta láttok olyan nőket élőben, akikre konkrétan feláll, vagy fordítva is van, aki komplikáltabb?

2021. dec. 10. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Én sem gondolom minden nőről hogy fuuh, de megbaxnám..

18/F

2021. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
hát ha évente 1-2 férfit találsz vonzónak, akkor vagy extrém válogatós vagy, vagy nagyon eldugott településen éled a napjaidat
2021. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sem feküdnék össze minden nővel, aki szembe jön az utcán:) 24f
2021. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
amúgy hogy ismerkedsz így? mert ugyebár azon túl, hogy külsőre-testre vonzónak találod, egy sor egyéb téren sem árt passzolni egymáshoz
2021. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok olyan nővel találkozok, akit úgymond külsőleg megkívánok, de így semmiféle lelki intimitás nélkül egyikkel sem dugnék. Olyanez mint egy étel, amit külsőleg guszta, de az ízétől és/vagy szagától hányingerem lenne ezért nem enném meg.

Ezek csak vizuális ingerek, illúziók melyet az agy kreál.


Egy jó szeretkezéshez nekem érzelmek is kellenek. :)


25F

2021. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok mint te

21/f

2021. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Megnézel minden csinos nőt, de ettől még nem akarod mindet megdugni (főleg ha van párod). A nőknél meg "kicsivel" több kell a vágy kialakulásához alapból, mint a kockás has, meg a sármos mosoly.
2021. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok nő tetszik, de azért akit tényleg meg... Az talán 1-2%, de lehet kevesebb.
2021. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én bevallom, kb. minden második nőt megdugnék, akit látok.
2021. dec. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsoki ***** válasza:
Aki válogatós,de potens,akkor is,nemi izgalomba jön,ha nyáron lát egy melltartó nélküli nőt,de minimum,nyel egy nagyot.Az,hogy magáévá is akarná tenni,egy másik kérdés.
2021. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!