Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Céges bulikon mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges bulikon mennyire gyakori az összegabalyodás kolléganőkkel?

Figyelt kérdés
Most lesz nekem az első, de már meséltek a többiek mik voltak az előző években. Korlátlan pia mennyiség van és állítólag a nők levetik a gátlásaikat.
2021. dec. 9. 15:53
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
19es hát ez az. Itt is ilyet mesélnek. Pedig itt a többség diplomás. Van olyan csaj, aki hétköznap olyan hideg, h köszönni se mersz neki. Tavaly meg az egyik kollégámat vagy 2 órán keresztül cumizta. Nem kamu, telefonnal fel lett véve. Szóval itt nemcsak a pasik hibája. Vagy kiverem a buli előtt 3szor és talán nem leszek kanos.
2021. dec. 9. 17:08
 22/45 anonim ***** válasza:
95%
hát akkor verd ki négyszer, illetve ne igyál alkoholt, oszt cső.
2021. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Igazából van egy huszon pár éves kiscsaj, akivel szimpatikusak vagyunk egymásnak. És nem tudom, hogy direkt-e, de az enyém mellé kért szobát. Vagy ez a sors? És most nemcsak a külsőt mondom, alapból szimpi. meg fiatal és jó bőr.
2021. dec. 9. 17:19
 24/45 anonim ***** válasza:
95%
#23 éhes disznó makkal álmodik
2021. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
92%

egyébként meg tényleg hagyni kéne ezt az ál-aggodalmaskodást a piával meg buli kihagyással

a vak is látja, mennyire sóvárogsz egy kaland után valamelyik huszon pár éves kiscsajjal

2021. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Jó bevallom. De tudom, hogy meg tudnám akadályozni ha nem mennék el. Pia után nem tudok parancsolni az admirálisnak.
2021. dec. 9. 17:45
 27/45 anonim ***** válasza:

Egy multiról se tudok, ahol "omerta" lenne érvényben. :D

Ellenben mindenhol van egy "jóakaró", aki felhomályosítja az asszonykát, vagy a férjecskét otthon a félrekúrásról. Okos ember ilyenbe nem megy bele.

2021. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Hát volt egy-két gyanús eltűnés a cégnél, akik túl sokat tudtak.
2021. dec. 9. 17:53
 29/45 anonim ***** válasza:
95%

Ne tagadd már le, hogy simán megtennéd. Igyál és varrd le az első jelentkezőt. Bánni fogod. Én ezt tenném.


Nálunk nincs ilyen, a ..cégben" ketten vagyunk, a másik tag is férfi, így aztán az már régen rossz, ha vele gabalyodnék össze. :D

2021. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Lehet még magamnak is hazudok.
2021. dec. 9. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!