Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Történt veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek olyan, hogy vígasztaltátok hetero(nak gondolt) barátnőtöket és összegabalyodás lett a vége? Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés
Vagy ez teljesen csak filmes klisé?
2021. márc. 28. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Remélem nem filmes klisé, ha igen akkor egy világ omlik össze bennem! :)
2021. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Hat ez teljesen filmes klise...
2021. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Heteroval klisé, igen.


Ha valami baja van, majd pont leszbi kapcsolatba fog menekülni.

2021. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Márpedig filmes klisé... vigasztalástól senki sem válik biszexé, leszbikussá. Ahhoz az kell, hogy már eleve ott bujkáljon benne a vágy, az affinitás rá, de azt már sokkal korábban észreveszed mint a vigasztalás.
2021. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Én vigasztalta már hetero barátnőmet és hetero is maradt.


Egy hetero mindig hetero marad. Ahogy egy leszbikus sem lesz hirtelen hetero... Legalább is remélem! :)

2021. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
77%
en leszbikus voltam 12 eves koromtol kb olyan 22 eves koromig anatol bisex es 30 eves koromra pedig hetero lettem szerintem forditva is igaz lehet
2021. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!