Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Céges bulikon mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges bulikon mennyire gyakori az összegabalyodás kolléganőkkel?

Figyelt kérdés
Most lesz nekem az első, de már meséltek a többiek mik voltak az előző években. Korlátlan pia mennyiség van és állítólag a nők levetik a gátlásaikat.
2021. dec. 9. 15:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%

Eléggé, én eddigi életem összes céges buliján zsákolhattam volna, pedig jó sok volt már - mindig volt egy nyomulós és az alkoholtól kellően lelazult csaj.

De hűséges vagyok, szóval offolom az ilyeneket. Viszont azt is látom, hogy az ilyen csajok nem sokat problémáznak, azonnal rámennek egy másik palira, aki bejön nekik, és a többség nem annyira tud uralkodni magán, mint én :D

2021. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
15%
Amelyik nő vevő erre, "sima" munkanapokon is benne lesz, munkahelyi szexbe. Nem kell hozzá, sem céges buli, sem alkohol. Amelyk nő meg nem, céges bulin sem fogod tudni megdugni. Az ilyen bulikon, nem fognak annyit inni, hogy ne tudják mit csinálnak:) 24f
2021. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%
12 hát pedig vannak nők, akiknél elég határozottan oldja a gátlásokat az alkohol...
2021. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Azt mesélték a többiek, hogy férjes anyukák is feküdtek már össze itt pasikkal. Persze állítólag ez az info nem hagyja el az épületet, mert senki se szokott köpni. De én pl már elmondások alapján tudom, hogy melyik nőnek milyen odalent. Nyilván van egy-kettő nő, akit még senkinek se sikerült becserkésznie.
2021. dec. 9. 16:45
 15/45 A kérdező kommentje:
De a kérdés az, hogy mennyire hátrány, ha valaki nem megy el egy ilyen cégesre? Nem tudom, h ellen tudok-e majd állni részegen. Régen is csajozó gép voltam.
2021. dec. 9. 16:46
 16/45 anonim ***** válasza:
94%
Menj el itt lehet haverkodni. Uralkodás... Ha az asszony ott lenne akkor is állna a kukac másra?
2021. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem egy orgia, csak egy céges összejövetel, kicsit el vagy tévedve. Azon kívül, ki kényszerít arra, hogy sárga földig leidd magad? Lehet ám mértékkel is. Engem a vőlegényem vár haza, és igen, tudok magamon uralkodni, wow mik vannak. Ha össze-vissza akarnék dugni, nem kötelezném el magam. Javaslom inkább a házasságoddal kezdj valamit, ne fiatal nőkre csorgasd a nyálad. Undorító.
2021. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
97%

5nek 7nek teljesen igaza van. Te ezt eleve akarod. Még sehol semmi, de már el van készítve magadnak a védekező kifogás, hogy "csak a pia miatt tortént".

Ha huséges vagy, akkor részegen se csalod meg a párd/feleséged. Mindenki volt már részeg. Részegen állni nehéz, egyenesen menni, nem a hűség romlik el. Ha most józanon ezen agyalsz, akkor már jozanon is elromlott a dolog benned.

A másik, attol hogy más pasik és a nők részegen lejjebb engedik az elveiket, attol neked nem kell automatikusan ugyan úgy viselkedned.


Nincs semmi okod nem elmenni a céges bulira. Osszevahorkodsz pár emberre, iszogatsz a kolegíkkal, akár koléganokkel, csak nem fogod tapizni oket. Ha ok tapiznak, akkor nem reagálod le és este becsulettel hazamész, (akár részegen) befekszel az asszony mellé és megpuszilod. JObbik esetben átkarolod, es a fulébe sugod, hogy mennyire kívánod, mert már régen érezted az érintését és hiányzott.


Nálad a dontés.

2021. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
96%

Megerősíteni megtudom. Két multinál is dolgoztam, egyik egy nagy szállítmányozási raktár, másik pedig egy jó nagy bevásárlóközpont elosztó raktára. 150-200 fős céges buli... a szemérmes családanyákat is beleszámítva, a 20 évestől a 70 éves nőig kapható volt sok mindenki. Nyilván volt kivétel, de rengeteg nő okozott ilyen téren meglepetést a kollégáknak és nekem. (Egyedülálló voltam!)


30F

2021. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Hát orgia nem szokott lenni, de egy egész hotel ki van bérelve nekünk 2 napra. Másnap 2ig kell lehagyni a szobákat. Állítólag a piálás már az első nap délutánján kezdődik. Senki nem úgy megy, hogy majd dugni fog. Basszus nőjjünk már fel. Elkezdesz inni, elveszíted a kontrollt és becsúszik egy farok. ha az asszony is jönne, akkor kiskutya lennék.Még a fitymám se mozdulna a gatyámban.
2021. dec. 9. 17:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!