Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen szűz fiúnak adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen szűz fiúnak adnátok esélyt lányok?

Figyelt kérdés

Nincs szerencsém, eddig mindig olyan lányokat találtam akik vagy nem akartak komolyat, vagy pedig nagyon más természetünk volt. Én pedig csak olyan lánnyal szeretnék összejönni akivel nagyjából passzolunk.

Mennyire hátrány az hogy a szexben nincs gyakorlatom?

Külsőm teljesen rendben van, szerintem nem gondolják rólam mások. Viszont lelkileg megvisel már ez. Mert azt érzem hogy lemaradtam. Meg azért hiányzik egy nő közelsége.


2021. dec. 7. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatnál igen. Nem érdekelne. De ha alkalminál nézem nem adnék
2021. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2021. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
neked nem, mert már a sokadik kérdésedet írod ki, nem véletlen vagy szűz
2021. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A komoly kapcsolat nem az én asztalom. De egy laza kaland, vagy egy szexkapcsolat oldaláról szívesen kipróbálnám milyen lehet egy ilyen fiúval
2021. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de biztos vannak, akiket nem zavarna. Valahol szép dolog, hogy vársz az igazira. Csak a tapasztalatlanság viszont egyre jobban hátrány lesz minden egyes évvel. Nehéz ügy. Egy nagyon normális, konzervatív nő (ami én nem vagyok) szerintem örülne is neked.

26N

2021. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Eleve be se kell nekik vallani, hisz nincs ráírva senkire. Úgy is közeleg a Szilveszter is lassan, akkor meg érdemes eljárni helyekre, aztán valami nyomulós részeg tini ribi hátha akad. Végső esetben meg irány a rosszlányok prosti néni. Ez már sajna nem az a világ, ahol az ember megtalálja élete párját és vár az igazira.
2021. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szexuális tapasztalatba szeretnek bele a nők, nem azt kívánják meg hanem a Férfit. Legyél ez utóbbi és teljesen mindegy szűz vagy-e vagy sem.
2021. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, persze hogy adnék
2021. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túl drámázni. Én is 24 voltam, mikor elvesztettem. A párommal, akivel azóta is együtt vagyunk, 4 éve, tervezzük a közös jövőt. Nincs ebben semmi, csak ne picsogj, mert viszont gáz, legyél férfi, nagyon jó erre az edzés pl.
2021. dec. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!