Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz srácnak adnátok pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácnak adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon szeretnék már egy kapcsolatot/szexet. 21 éves vagyok,és még sajnos szűz. Nem volt még párkapcsolatom:/Normális,átlagos,

kedves pasi vagyok. De valahogy félek ismerkedni,kaptam már pozitív bókokat is lányoktól csak féltem ismerkedni:/Tudnátok adni tanácsot? Lányok/srácok? Akár privátban is!

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2021. márc. 20. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mire kell tanács?
2021. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Önbizalmadon kell javítani, ennyi.


Pszichológust kellene felkeresned, ő majd segít :)

2021. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos amíg ez a helyzet van, addig nagyon nehéz, illetve közel lehetetlenség lesz ismerkedned a valóságban. A GYK-n vannak normális lányok, én is randiztam már innen valakivel, de tapasztalataim szerint ebben a korosztályban nagy részük rocker, emos, depis, előnytelen külsejű, passzív leányzó. Tisztelet a kivételnek, mert vannak. Általában fiúként nagyobb szopás szűznek lenni, nagyon fontos, hogy ez csak rád tartozzon, lehetőleg a randipartnereknek se mond el, hogy szűz vagy még. Általában nem szokták ezt megkérdezni a lányok, csak akkor, ha nagyon béna vagy. De ha meg is kérdezik, úgy kérdezik, hogy voltál-e már lánnyal. Erre válaszold azt, hogy igen. Nem hazudsz ilyenkor, mert ha randiztál már, akkor az is beleszámít ilyenkor. Ne légy előnytelen külsejű, életképtelen magatartású, stílustalan, bátortalan, talpraesetlen (van ilyen szó?), bármelyik fázisába is legyél az ismerkedésnek, mert akkor instant szilvás bukta van. Ellenkező esetben 70-75% esélyed van, ha a kiszemelt lány szingli. A szüzesség csak saját magunk előtt tud ciki lenni, hiszen hajt minket a megfelelési vágy magunkkal szemben. De mások előtt ne legyen számodra ciki (főleg akkor, amikor még elő se került a téma). Ha valaki egyenesen megkérdezi (de erre kicsi az esély), vállald fel, de ne hagyd, hogy kiborítsák az önbizalmad. Egyébként ha férfiként viselkedsz, akkor nem fognak szűznek nézni és nem fogja a lányt érdekelni, ha rájön az igazságra. És itt a lényeg. Akkor gond a szüzesség, ha szűzként viselkedsz. Kerüld azokat a lányokat, akik kocsira, ingatlanra, anyagi javakra pályáznak. Nem sok ilyen lány van, és könnyű őket felismerni, mert úgy néznek ki, mint egy agyonvakolt instakirálynő. Meg se érdemlik, hogy nőként tekintsenek rájuk. Jó is, hogy szóba hoztam ezt, ugyanis a következő javaslatom az, hogy ne lányt, hanem nőt keress. Te már nem az a korosztály vagy (ők a 14-19-es korosztály inkább), akinek lányokat kell keresni. Te neked nőre van szükséged, aki nőként néz ki, nőként viselkedik és férfinak néz téged. Nekem 20 évesen már nincs is türelmem a lányokhoz, a nőkhöz természetesen van még türelmem, remélhetőleg minimum 20 évig.
2021. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el randizni és ne érdekeljen ha pl valakinek nem jössz be, majd jön akinek te fogsz kelleni. Nem harapunk, azért félni nem kell. Meg azért ne görcsölj rá nagyon a szüzesség elvesztésére, ne azért kelljen a lány.

24L

2021. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Bár nincs közöm hozzá de vettem a fáradságot és elolvastam a tanácsod és abszolút rendben van. :)

Hozzáteszem nincs talpraesetlen szó jól látod! XD

2021. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 <- Kár, hogy megint leértékeléssel honorálják a hosszadalmas leírásomat. Pedig annyira meghallgatnám, hogy mások mivel nem értenek egyet.
2021. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hagyd a fenébe ők maguk se tudják mi a bajuk
2021. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a normalis valaszokat. Sajnos#3 nem tudom:( En senkit se pontoztam le. Szerintem nagyon korrekt valaszt kaptam toled!
2021. márc. 20. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Szexuális értelemben kell tanács?
2021. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
3 nak van igaza, magyarul ameg kis torppocs vagy és bátortalan addig nem lesz csajod, szedd össze a tokod
2021. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!