Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz srácnak adnátok pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácnak adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon szeretnék már egy kapcsolatot/szexet. 21 éves vagyok,és még sajnos szűz. Nem volt még párkapcsolatom:/Normális,átlagos,

kedves pasi vagyok. De valahogy félek ismerkedni,kaptam már pozitív bókokat is lányoktól csak féltem ismerkedni:/Tudnátok adni tanácsot? Lányok/srácok? Akár privátban is!

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2021. márc. 20. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki, kezdeményezz, legyél határozott, ne makogj mint egy palotapincsi amikor megkergeti a macska

És ne legyél befeszülve mert akkor a csaj viharfelhőket lát a fejedben es nem fog neki tetszeni.

Szóval mosolyogni is kell

2021. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek az önbizalmadat tedd rendbe , tehát fejben tedd helyére a dolgokat.

Az hogy 21 évesen szűz vagy, nem szégyen, nem egy fogyaték ezért ne érezd magad értéktelenebbnek..


Építkezz abból amit mondtál, hogy kaptál már bókokat lányoktól...

Én azt tanácsolom,hogy nálad pár évvel fiatalabb lányokkal próbálkozz, mert ott könnyebben tudod férfinak érezni magad ,mint pl egy veled egyidős csajszival aki már próbált ki jó pár dolgot és már elvár egy szintet.


Egyébként hülyèn hangzik, de én inkább előnyt próbálnék csinálni a szüzességemből, mert szerintem sok lány nem negatívumként tekint erre a dologra, sőt....!

Ha lesz randi, akkor azzal foglalkozz, hogy érezze jól magát veled. Nevettesd meg, beszélgessetek sokat, hagyd őt beszélni, éreztetsd vele, hogy nagyon érdekel amit mond és lenyűgöz.

Ha odáig jutnátok...

Az előjátékra fektesd a hangsúlyt, lehetőleg minél hosszabbra nyújtsd el.

Sok simogatás, finom érintések puszik, a többi majd jön magától.

Utána majd rájössz,hogy nem kell ezt túlgondolni,csak próbálgatni kell a partnereket míg rátalalsz arra aki passzol hozzád.

30f

2021. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Két dolog fontos:

1. nézz ki jól

2. ne áruld el, hogy szűz vagy

2021. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A tinder hasznos tud lenni. Egyebekben legyél önmagad és tisztelettudó
2021. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!