Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves szűz fiúnak adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz fiúnak adnátok esélyt csajok?

Figyelt kérdés

Nagyon bánom hogy eddig semmi közöm nem volt a lányokhoz. Semmi szerencsém nincs alig találok olyan lányt aki nyitott az ismerkedésre. Nem tudom hogy azok akik tiniként több barátnőt is össze tudta "szedni" azok hogyan csinálták. Mert én még ennyi idősen sem tudom.

Nagyon kiábrándító lenne ha ismerkedsz egy fiúval és megtudod ezt róla ennyi idősen?

Szerintetek sokat vesztettem?

Kalandozás, meg az hogy sok barátnőm legyen soha nem érdekelt, én csak egy normális párkapcsolatot szeretnék.


2021. szept. 2. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem vagy dagadt akkor igen
2021. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagy a farka akkor igen.
2021. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem valószínű
2021. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha feláll neki és 5 percnél tovább bírja akkor igen
2021. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Én egy kicsit romantikusabb és érzelmesebb típus vagyok, mint az előttem szólók.

Én azt mondanám erre, hogy nem számít. Ha egyébként teljesen normális, szimpatikus vagy, akkor nem az fog számítani, hogy néhány alkalommal "bénázol" kicsit, mindenki kezdi valahol, majd belejössz. Ez nekem önmagában nem lenne indok rá, hogy ne tudjak elképzelni párkapcsolatot valakivel.

2021. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen hogy szűz vagy-e vagy sem, mert a nők elsősorban az emberre kíváncsiak majd csak utána minden másra. Leírtad, nem volt szerencséd eddig, menj tovább az úton, ne állj meg és előbb-utóbb összejön (tipp: ne a szexért puncsolj és egyből arra hajts rá inkább "normál" úton próbálj ismerkedni).
2021. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A többiek úgy csinálták, hogy tettek érte, kalandoztak, bátran ismerkedtek. Valószínűleg van oka, hogy neked ez nem ment, ennek okát kéne beismerni magadnak. Nekem fontos a jó szex, és nem hónapok után. Meg lássuk be, aki egyszer szexel, nem fog megállni az első nőnél.
2021. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze, mostani párom is már 20 fölött volt. Szerintem ebben a korosztályban még bőven akad olyan, akinek nincs (sok) tapasztalata.
2021. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kiábrándító lenne ha ismerkedsz egy fiúval és megtudod ezt róla ennyi idősen?


Nekem igen :(. Fontos a jó szex.

2021. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!