Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szex előtt mit érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szex előtt mit érdemes csinálni hogy ne történjen semmilyen baleset?

Figyelt kérdés
Én kicsit félek tőle, hogy fájni fog, vagy szét szakadok mert a barátom farka elég vastag, tényleg szokatlanul az... És arra gondoltam hogy csinálok majd előtte beöntést, de úgy, hogy otthon csinálom, félek tőle, emiatt meg nem járkálok orvoshoz..
2021. dec. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba lehet kapni beöntéshez mindent, és amúgy sok síkosítás, fokozatosan tágítson az ujjaival vagy dildóval ne egyből durr bele
2021. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Beöntés nem feltétlenül fontos, a végbele az embernek alapvetően el van zárva a bélrendszer többi részétől. Ezen felül a beöntéssel az a gond h többet is kimos mint amit kellene és meg tudja zavarni az emésztésed ha gyakran csinálod.

Ajánlom a rostban gazdag táplálkozást, de akár lehet kapni rost kiegészítő tablettát gyógyszertárakban, ez segít tisztán tartani a területet.


Síkosító mindenképpen legyen, mert megkönnyíti a dolgokat és csökkenti a kellemetlenségek esélyét.

Próbálj meg ellazulni, amennyire csak lehet és egyszerűbb lesz, a partnered pedig lassan és óvatosan fogjon neki, ez nem egy hüvely, sokkal szűkebb és érzékenyebb

2021. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit sem csinálok pluszba. Sosem volt balesetunk,semilyen sem.

Nekünk sikosito sem kellett, eléggé fel szoktam lenni izgulva könnyen be csúszik a párom farka

2021. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!