Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15-20+ éve együtt élők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20+ éve együtt élők! Nálatok milyen a szex? Mármint mennyire tudtok még érdeklődéssel, izgalommal, érzékien egymáshoz érni előjátékként?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 22:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát ne akasszál már ki...Csak tudom mit kérdezek, mi érdekel. Mi a kevés nálunk? A szex? Pont annyi amennyire szükségünk van. Vagy az előjáték? Az is van bőségesen.

A kérdésemet fent olvashatod.

De ne akard saját ízlésre értelmezni. Azt értsd amit írtam, kérdeztem.


Nem igaz, hogy ezen az oldalon nem lehet kérdezni, mert még a kérdezőnek magyarázzák meg mit is akar kérdezni.


Vagy teljesen más irányba viszik el a kérdést mint ami a kérdezőt érdekli. Imádom még azt is mikor már a válaszolók kérdeznek, mert nem is a fő téma érdekli őket, hanem egy kiragadott apróság, és az már lényegtelen, hogy a kérdezőt mi érdekelné...

2021. dec. 4. 12:27
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én falnám a férjemet reggel este, nyilván a gyerek-háztartás-munka háromszög erősen lekorlátozza a dolgokat. 😫

Sajnos 2-3 éve már csak én kezdeményezek, egyre ritkábban, nem igazán tesz jót az önbizalmamnak, így egyre tovább tart, mire ráveszem magam, vagy már annyira ki vagyok éhezve 😫. Szívesen kényeztetem is.

20 éve vagyunk együtt.

2021. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Mi 5éve vagyunk együtt, de már nem nagyon van szex. Vagyis van szex, csak nem vele. Egy darabig működött az, hogy megoldottam magamnak, de csak jobb egy hús vér nővel, mint egyedül.

35/F

2021. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
18 éve vagyunk együtt, szerintem mi elég rendesen szexelünk. Vannak laposabb időszakok, meg tök szenvedélyesek is.
2021. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon fontos, hogy ne laposodjon el a történet és dobjátok fel a szexuális életet sok kis apróságokkal.

Szex kiegészítők, játékok, fehérnemű szettek, esetleg szerepjátékok.

És itt nagyon fontos, hogy ne legyetek prűdek egymáshoz, hogy "jaj ez gagyi biztos nem veszem fel, nem veszek játékokat stb"

Igenis kellenek ilyenek mert minden alkalommal egy kis újdonság és ott tartotok, hogy újra kívánjátok egymást.

2022. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
15 év múlva tök mindegy hogy az asszony, vagy a saját seggedet simogatod meg...
2022. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
A swinger életmód csodákat tesz, már több mint húsz éve szerelmesek vagyunk egymásban
2022. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

15 év házasság után már elég lapos és ritka...

Hiába próbálok meg új dolgokat bedobni, semmire sem vevő. Nem baj, majd máshol megoldom.

2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem szétmentünk amiatt mert szinte teljesen eltűnt a szex, de megbeszéltük, kinek mire van igénye... így én heti 4-5* csúcsra ujjazom, ő pedig hetente legalább egyszer leszop.

Konkrétan classic szex gyakorlatilag szinte nincs is, nagyon ritkán, ha pl iszunk, vagy valami kívülálló dolog nagyon felizgat.

Amúgy a farkamtól sosem elégült ki, ezt 10év után kellett megtudnom, én pedig a szopatásra gerjedek igazán végén arcra vagy cicire.

2022. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!