Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 3 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Csökken a szex utáni érdeklődés mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért fontos nekem,mert tudom hogy egy kapcsolat alapja többek között a szex. Én nagyon szeretem a párom,és tudom hogy ő is engem.A kapcsolat elején le se száltunk egymásról,most viszont inkább aranyosan össze bújunk nézük a tévét,és majszolunk. (Ennek köszönhetően pár plusz kg érkezett rám) Vendéglátós pincér voltam nyugodtan ehetem,mert mozogtam. Ő viszont féltékeny volt és arra kért lépjek ki. Megtettem hisz nyugodt,békés életet akarok vele. Mai napig nem bántam meg,sőt boldogabb vagyok.Most ráadásul ülő munkám van,így egyre csak ”gyarapszom„. Már nagyon nem tetszem magamnak diétát is próbálom,sőt csinálom,de nem megy .Ő édes és mindig dicsér,de az ágyban is érzem kevésbé bírom.Szóval már neki is mondtam,hogy magammal nem vagyok kibékülve,nem őt nem kívánom. Persze már ő is kevésbé mer kezdeményezni. Így jön a cuki bújás,de ez nem lesz jó hosszú távon.
2016. márc. 22. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalunk is hasonlo a helyzet, a parom elegge meghizott es hat hogy mondjam nem igazan tudok foluzgulni ugy ra mint a kapcsink elejen!

Mar sejt valamit, de en nem titkoltan elmondtam neki egy ferfi vizualisan izgul, es ha hurkak es narancsbor van elotte akkor nehezen vagy egyatalan nem megy....

2016. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A párom kíván engem ez 1000% ,csak nekem nem megy az egész szégyenlős lettem. Nem tudok úgy ellazulni. Pedig ő és én is imádjuk a sexet.
2016. márc. 22. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt meg leirom neked,hogy tobb mint tiz eve vagyunk egyutt es emmelle meg tarsul az en szegyellosegem is!

Mindeg is az voltam es ennyi ev utan sem tudok igazabol ellatulni es ez a "kemenysegemen" latszik is!

Tehat nekem ket gondom is van..

2016. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!