Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bírnak ki emberek együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírnak ki emberek együtt éveket, úgy, hogy nem unják meg egymást?

Figyelt kérdés

Én nem értem azt sem, aki akár 2 évig van együtt valakivel nagy szerelemben, nemhogy még tovább. Hogy nem unják meg egymást az emberek? Akár szexuálisan, akár személyiségileg. Én csoda lenne ha 1 évig kibírnám valakivel, mert szerintem egy idő után ráunnék a másikra szexuálisan is, meg a személyiségére is és valaki újra vágynék.

Még nem volt senkim, 17 vagyok, azért ebbe a kategóriába írtam, mert a tini párkapcsolatok amúgyis rövid életűek általában, ezért inkább a felnőtt párkapcsolatokra vagyok kiváncsi, ahol évekig is együtt vannak az emberek akár. Hogy bírják fenttartani addig a szerelmet, meg a vonzalmat, hogy ne unjanak rá a másikra?



2021. jún. 19. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Amit imádsz, azt nem unod meg.
2021. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tini párkapcsolat kategória.

Nincs ezzel semmi probléma, csak ha valakivel együtt vagy, akkor ezt a gondolkodásmódot add a tudatára, mert máskülönben játszadozni fogsz másokkal.

Éld ki magad. Utána már az lesz unalmas, hogy nincs állandóság az életedben. (Persze nem minden esetben áll fent ez, de a legtöbb férfi szerintem egy bizonyos idő után vágyik az állandóságra.)

5 éve vagyok együtt a párommal, és eszembe sem jutott az, hogy bármikor is megunjam, nem érzem azt, hogy bármivel is rosszabb lenne a kapcsolatunk, épp ellenkezőleg, sokkal jobb, mint bármikor máskor.

2021. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2, de mondom, hogy én eredetileg a felnőttek véleményére lettem volna kiváncsi. Az átlag tini párkapcsolatok nem olyan hosszúak, ritka, hogy évekig együtt vannak. Szóval ezért felnőttek válaszára vagyok kiváncsi, nem kamaszokéra, akiknél az is ritka, ha 1 évig együtt vannak.
2021. jún. 19. 15:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak különbségek, de itt például lehet párhuzamot vonni a barátsággal. A barátaidat is évente váltogatod?


Négy éve vagyok együtt a barátommal és sose untam egy napot se vele. Mindig lehet új dolgokat megtudni a másikról, új élményeket átélni, új dolgokat kipróbálni, látni, hogy a párunk hogyan viselkedik egy új szituációban.


Szexuálisan téren is lehet folyamatosan újítani: új pózok, új szerepjátékok, új játékszerek, új érdekességek és ha nyitott az adott pár, akár új embert is be lehet emelni, akár egy alkalomra, akár többre.


Olyan párt kell találni, akivel tényleg szerelmesek vagytok egymásba és nem csak megfeleltek pár alapvető dolognak. Emellett élni kell az életet, élményeket szerezni, utazni, stb.

2021. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg olyan mint a jó barátság. Ha megvan a megfelelő partner akkor nem tudsz ráunni sem, mert kiegészítitek egymást. De minden akkor nyer értelmet, ha megtapasztalod majd.
2021. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Amíg nem voltam igazán szerelmes, magam iis így gondolkodtam, kérdező. Közel 50 elejthető kapcsolat, és zenész mivoltomnak köszönhetően ki tudja hány egyéjszakás kaland után is csak azért nősültem, mert úgy gondoltam, ennél jobbat úgyse találok. Persze válás lett a vége, de hamar elkapták a tökömet, és a második feleségemmel immár huszonkét éve imádjuk egymást rendületlenül. Unalomról szó sincs. Noha az ember szereti rendíthetetlen kősziklának hinni magát, valójában állandóan változik, fejlődik. Naponta új behatások, ingerek érik, amik folyamatosan csiszolják, alakítják a személyiségét. S mivel egy párkapcsolat két tagja a nap nagyobb részét külön tölti, törvényszerű, hogy más ingerek érik, ergo más irányba fog változni, és ha nem ápolod a kapcsolatot, ha nem figyelsz a másikra, csak a telefonodat buzerálod, egy nap ara ébredsz, hogy egy vadidegennel élsz együtt.
2021. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetem nem általános, de leírom, hogy miért jó nekem így.

17 évesen ismertem meg a barátomat. Ő egyetemre járt, én gimibe, hétvégente találkoztunk. Utána én is egyetemre jártam, kicsit önállósodtam anyagilag is, más lehetőségek nyíltak. Később összeköltöztünk, adódott egy csomó új szituáció. Jött az eljegyzés, ami azért pár hónapig feldobta a hangulatom. Most házat vettünk, ez egy újabb lépés volt előre. 1-2 év múlva házasodunk, utána gyerek, talán másik gyerek és gyerekekkel sosem lesz unalmas az élet. Oviba megy, suliba megy, egyetemre megy stb.

Nekem az tetszik a helyzetünkben, hogy mire "megunnánk" az adott helyzetet, mindig csinálunk valamit, amivel előrébb van a kapcsolatunk. A szex sem unalmas, mivel sok mindent kipróbálunk, valamint annyira ismerjük már egymás testét, hogy idegennel nem lenne jobb az együttlét.

2021. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egy idő után megunják egymást, csak már nem mernek lelépni, így unottan éldegélnek egymás mellett.
2021. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Szeretőt tartanak, ha van rá igényük.


Ha nincs, marad a szipla, halálos unalom, esetleg a kényszeres utazás/gyerekcsinálás/házcsinosítás.

2021. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a szüleidet, kérdező.
2021. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!