Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bírnak ki emberek együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírnak ki emberek együtt éveket, úgy, hogy nem unják meg egymást?

Figyelt kérdés

Én nem értem azt sem, aki akár 2 évig van együtt valakivel nagy szerelemben, nemhogy még tovább. Hogy nem unják meg egymást az emberek? Akár szexuálisan, akár személyiségileg. Én csoda lenne ha 1 évig kibírnám valakivel, mert szerintem egy idő után ráunnék a másikra szexuálisan is, meg a személyiségére is és valaki újra vágynék.

Még nem volt senkim, 17 vagyok, azért ebbe a kategóriába írtam, mert a tini párkapcsolatok amúgyis rövid életűek általában, ezért inkább a felnőtt párkapcsolatokra vagyok kiváncsi, ahol évekig is együtt vannak az emberek akár. Hogy bírják fenttartani addig a szerelmet, meg a vonzalmat, hogy ne unjanak rá a másikra?



2021. jún. 19. 15:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6

Tetszik, amit írsz, meg örülök, hogy ilyen jó a második feleségeddel, de ezzel "S mivel egy párkapcsolat két tagja a nap nagyobb részét külön tölti, törvényszerű, hogy más ingerek érik, ergo más irányba fog változni, és ha nem ápolod a kapcsolatot, ha nem figyelsz a másikra, csak a telefonodat buzerálod, egy nap ara ébredsz, hogy egy vadidegennel élsz együtt." nem magyaráztad meg, hogy miért JÓ együtt lenni vele.

2021. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nagyon uncsi lehet egy átlagos kapcsolat egy idő után. Mondjuk hiába vagyok igen öregecske (az itteni átlaghoz képest), a leghosszabb kapcsolatom is csak 5 év volt.

Az embereknek egy idealizált képe van arról, hogy testileg-lelkileg-szellemileg passzolni kell, ez szerintem nagyon kevésszer valósul meg. (Erre mondta anyám, hogy bárcsak több pasija is lehetne az embernek egyszerre.)

Én azt hiszem, van olyan, hogy két ember szeretetben él, de tuti, hogy unják egymást. Hogy mennyire, az már más kérdés.

2021. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
10 nekik pont, hogy elromlott a házassága. :D Legalábbis anyám szinte undorodik apámtól, egyedül apám boldog anyámmal, de anyám részéről elmúlt a szerelem már vagy 10 éve.
2021. jún. 19. 18:25
 14/16 anonim ***** válasza:
No, akkor már látod, hogy nem mindenki bírja.
2021. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert emberileg is szeretjük egymást nem csak a szex miatt.
2021. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
De szerinted miért van az, hogy a tinik, csoda, ha egy évig együtt vannak?🤔Akkor még az emberek nagy része úgy van vele, ahogy te is. Aztán meg felnövünk. Ha 10 év múlva is így gondolod, akkor gyere vissza, és tedd fel ezt a kérdést újra.
2021. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!