Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik állítás igaz és szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik állítás igaz és szerinted miért?

Figyelt kérdés

1 Ha egy pasi nagyon fel van izgulva, mert rég nem szexelt, akkor a szex jobbnak fog tűnni, mint amilyen valójában volt és a nő is izgatóbbnak mint amilyen

2 Mindennapi szex ugyanazzal a nővel, azt eredményezi, hogy a pasi megunja a nőt kicsit szexuálisan



2021. dec. 3. 04:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az első igaz
2021. dec. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1es igaz de a 2 nem
2021. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első biztosan igaz, a második eset egyszerűen csak olyan hogy akárkivel szexelsz minden nap, az nem lesz olyan mint amikor egy nagyobb kihagyás után van szex.
2021. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja indoklás: 1: egy szex nem ugyan az mint egy önkielégítés.

2: nem unom meg inkább örülök neki hogy megvan a minden napi betevő és ezt meg is hálálom. Nem az a típus vagyok aki szereti váltogatni a partnerét, idő és pár alkalom kell mire megszokom és kiismerem a másikat úgy meg jobb a szex. Inkább minden másnap ugyan azzal a nővel, mint minden nap 2 másik nővel. (Persze nem csak 1 re vagyok képes naponta)

2021. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Igaz jobbnak tűnik, mostanában (2 éve) csak havi egy alkalommal csináljuk, nem tudom mi az oka, de a párom nem kíván.

2. Amikor sokszor csináltuk én nem untam meg, szívesen csinálnám most is nap mint nap. Szerintem jó ha aktív a szexuális élet. Személy szerint szexfüggő és kényszeres maszturbáló vagyok. Összefoglalva: nem unalmas a mindennapi szex ugyanazzal a partnerrel.


21/F

2021. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. igen jobbnak fogja érezni és hamarabb elmegy, ekkor van hogy 2perc alatt elmegy a pasi.

2. minden napos szexnél, nem igaz hogy mindenki ráun a nőre. én például olyan kapcsolataimban ahol minden napos szex volt évekig komoly kapcsolatban , ott a szex is sokkal jobb lett, mintha csak heti pár alkalom lett volna, és ilyenkor nemcsak a második menet lett hosszú akár több órás, hanem az első is. egyik nimfó csajomnál egész hétvégét ágyban töltöttük, és 2 év után elértünk az átlag 2-4 órás meneteket is. tudom szexmániás vagyok :D most épp független is, szóval 20-50 évig nimfó csajok, jelentkezzetek, amíg szabad vagyok,mert monogám vagyok. 40-es átlagos férfi

2021. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A maszturbáció szex azzal, akit a legjobban szeretsz! :)
2022. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!