Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy számít nekem, mekkora a férfi pénisze? És, hogy zavar, ha kicsi, vagyis hát, hogy nem szeretem a kicsit, jobban szeretem a nagyobbat. 16.5-17-18 cm.

Figyelt kérdés
Vagy minden nő úgy van vele, h alul is stimmeljen az ember aki tetszik neki? Persze tudom, ha igazán szerelmes leszek, lehet mindegy lesz majd. Vgy nem. :D.

2021. dec. 2. 22:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%
társkeresőn írd ki 17 cm felettiek jelentkezzenek, ha ez a fő szempont
2021. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Nem ez a fő szempont, csak ez is számít. Ha egy degenerált idióta, de a farka 17, sose kellene. Látom neked nem jött át a kérdés


Tizenakárhányas. Nem vagy komplett. Úgy írsz valakiről véleményt, h nem is láttad. Azért leesne az állad a testemtől ne aggodj, de rajtad akkor tehenkedjen a 120 kg-os nő. Hajrá, aztan majd együtt kaptok infarktust. Mindrnkinek mas jön be. Az meg, h barmiert leszolsz, nem érdekel fogalmad sincs ki vagyok. Az meg, h írok, semmi közöd hozzá. Mindennek oka van. Vannak akik így is elbírnak olvasni. De a tovabbi megnyilvánulásod hidegen hagy.

2021. dec. 3. 22:59
 23/33 Dzsoki ***** válasza:
10%
Kedves kérdező!Bizony,tudom,hogy ki vagy.Egy kockahasú,vékony nő,aki intelligensnek tartja magát,de csak h betűt ír a hogy-ra,továbbá,nem egy,nem két alkalommal,egybeírja azokat a szavakat,amelyeket,külön kellene írni!Meg de kezdettel is képes mondatot kezdeni.Egyébként,én is elbiromolvasni,csak zavaró.Különösen akkor,ha ezt olyan személy írja,aki intelligensnek,meg bomba alakúnak,meg összességében egy világszépének tartja magát.Világbéke!
2021. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, az én farkamra még soha nem volt panasz, volt aki szerint még nagy is volt. Aztán egyszer kíváncsiságból megmértem és alulról nyalja a 16 centit. Ha a pasi tudja használni a farkát (meg a kezét, száját), és a nő is ismeri a saját testét, akkor jóval kisebb farokkal is úgy meg lehet dugni valakit, hogy azt se tudja, hol van...
2021. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ne élből a mérettel foglalkozz, mármint inkább a teljesítmény számít, hogy mit tud kezdeni az ember a farkával.

Persze van különbség nyilván egy kisebb és egy jóval nagyobb farok között, de ezen túlmegy a "tehetség", ami az egyénhez tartozik.

A preferenciád valid, hiszen te tudod mi tetszik, normális is, ha tapasztalatból beszélsz. Bár én egyetlen nagyobb farkat még nem mondanék mérvadónak. Nekem többnyire nagyobb farkú pasijaim voltak, de volt akivel nem volt olyan jó, mint az egyik kisebbel, más volt a stílusuk az ágyban és nekem az utóbbi volt jobb, de a férfi személyisége is. Engem az érzelmek is vezérelnek sokszor, hogy mi az ami élvezhető egy adott pasival.

Persze nyugodtan szelektálhatsz méret szerint, úgyis az a lényeg, hogy kivel feküdnél le önszántadból, nyomás hatására ne adj lejjeb, hogy aztán megbánd, csak ha te is úgy gondolod.

2021. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, utolsó előtti szintén. :) igazatok van egyébként, h nem csak a méret számít, hanem, h ki mit tud kezdeni a farkával is, milyen a stilusa stb. Tenyleg nagyon sokat számit az is, ki mikor megy el stb,stb.
2021. dec. 5. 20:16
 27/33 anonim ***** válasza:
12-es igazolom ezt.. :D
2021. dec. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem normális hogy számít a méret nekem is számít egy csaj puncija a 17cm meg szintem nem a világ vége méretben
2021. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen természetes. Minden nő a nagy farokra bukik, és ez alapján választ társat ahogy te is.
2022. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2023. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!