Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy számít nekem, mekkora a férfi pénisze? És, hogy zavar, ha kicsi, vagyis hát, hogy nem szeretem a kicsit, jobban szeretem a nagyobbat. 16.5-17-18 cm.

Figyelt kérdés
Vagy minden nő úgy van vele, h alul is stimmeljen az ember aki tetszik neki? Persze tudom, ha igazán szerelmes leszek, lehet mindegy lesz majd. Vgy nem. :D.

2021. dec. 2. 22:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy!

Pontosan mertem. Nem is erre irányul a válaszom, hanem arra, hogy eléggé mellé lövik a lányok a centiket.

Nekem egy lány találta el eddig, igaz ő egy igazi kis ribi volt.

2021. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
Én meg eddig azt tapasztaltam, hogy a nők felfelé tévednek, 17cm-re simán rávágták, hogy az 20.
2021. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%

Minden ember más, és mint ilyen, minden ember mást is keres. Ez a méretdolog érdekes, elég hosszú ideje megy, pedig nincs értelme.


Az igazság az, hogy valakinek számítani fog, valakinek pedig egyáltalán nem. Találjátok meg a párotokat :)

2021. dec. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
28%

Es h most itt vagyok, mint jo pasi, tetszem, de a kukacom csak 10-11cm.

Mert annyi. Mar nem is kellenek?

2021. dec. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
Ez természetes szerintem, nem akarok egy férfitársam egójába se belerongyolni, de számít a méret, ami teljesen érthető és nem elítélendő. Nekem is számít, hogy néz ki egy nő, milyen puncija van, mit csinál az ágyban, milyen íze van és milyen testalkata, ezek külsőségek, de számítanak. A belső is fontos de külső nélkül nem sokat ér... ez meg oda-vissza működik.
2021. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
45%
Valójában aki ilyen jelentéktelen marhasággal foglalkozik, az abszolut éretlen a párkapcsolatra.
2021. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16-os.jó hülye vagy. Elég értelmes vagyok, ha tudnád es ismernel, nemtudnád eldönteni, h az agyamba szeretnél bele jobban vagy a testalkatomba. Ugyh ennyit erről. Nem hinném, h neked mindeg, h egy 120 kg-os csajjal szexelszxvagy egy 50 kg-osnkockahasú még értelmes nővel is. Van különbség. Engem kicsit zavart, h most probléma ha számít nálam, és kiakartam kérni értelmes emberek véleményét. Ennyi. Úgy tűnik nem baj, ha számit.

Képzeld ha meg 22 cm-es lenne, az se lenne jó. Se túl nagy, se túl kicsi. Mindenkinek van egy aranyközépút. Aki éretlen öregem, az te lehetsz. Értelmetlen a hozzászólásod. Volt már igen hosszú párkapcsoaltom, képzeld. Megfelelő mérettel.

2021. dec. 3. 11:26
 18/33 Dzsoki ***** válasza:
0%
Kedves kérdező!Kicsit,messze kerültünk az eredeti kérdéstől!Egyébként,még férfi esetén sem szép a kockahas.Legalábbis,én sosem vágytam rá.Nőben,kifejezetten,csúnya!Egy 120 kilóssal,sokkal élvezetesebb szexelni,hiszen s vaginája is husibb.180 vagy az feletti magasság esetén,olyan,mint egy NŐ. Egy 50 kilós pedig,ha 150 centi körüli,még elmegy.160,pláne 180 centis magassághoz,kifejezetten vékony.Magunk között szólva,gebe.Egy kicsit persze életkori kérdés is.Az értelem,nem testsúly kérdése.Az lehet,hogy értelmes vagy,de még értelmesebb lennél,ha ha h helyett kiírnád,hogy,továbbá,nem hagynál ki betűket,meg,két szóba írnád,ami két szó.
2021. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 19 cm hosszú, és már mondták, hogy kicsi és szakítottak velem ez miatt is. De valaki pedig azért mert, túl nagy volt. Minden nőnek másak a vágyai.
2021. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező. Minden nőnek számít a méret és a legtöbbnek (kb 90%) az a tökéletes, ami neked.
2021. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!