Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy számít nekem, mekkora a férfi pénisze? És, hogy zavar, ha kicsi, vagyis hát, hogy nem szeretem a kicsit, jobban szeretem a nagyobbat. 16.5-17-18 cm.

Figyelt kérdés
Vagy minden nő úgy van vele, h alul is stimmeljen az ember aki tetszik neki? Persze tudom, ha igazán szerelmes leszek, lehet mindegy lesz majd. Vgy nem. :D.

2021. dec. 2. 22:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Nem 😀 pont ekkora van nekem 😀😀
2021. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy normális.

Pont, mint mellméret alapján csajt keresni.

Vagy IQ alapján.

-.-

2021. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Dzsoki ***** válasza:
83%
Önmagában,akár normális is lehet.Akkor nagyon nem,ha lenne egy olyan partnered,aki mindenben megfelel,de alul 1-2 centivel rövidebb,mint az általad optimálisnak vélt méret.
2021. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#3-as, hát, ha jól tudja használni, akkor nyilván nem eresztem el. Csak eddig 1x fogtam ki nagyobbat, és a többi kisebb volt. Persze nem a farok méret miatt mentünk szét, de az első nagyobb óta, azert vhol mélyen belül nagyobbra vágyom.


2. Az IQ is számit. Egy idiótaval nem fogok összejönno, azert mert nagy a farka. Legyen normális, en is eleg kulturalt vagyok. Még ha te nem is ezt gondolod. Mondjuk egy kerdes alapján megitelnk eleg gaz.

2021. dec. 2. 23:03
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Persze, neked ez jön be és kész. Pasik közül is van aki a nagyobb mellett szereti vagy a 'babapuncit', neked is lehet úgymond kedvenc méreted. Persze ha annyira ragaszkodsz ehhez, hogy a minden más szempontból tökéletes férfit 1-2cm miatt dobod, na az elgondolkodtató lenne. Önmagában így általánosságban persze, normális.
2021. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hát ha minden másba tökéletes lenne, akkor nem dobnám, hiszen már csak simán együtt lenni is jó lenne vele, szex nelkül is. Persze szexxel is. Ha valakit nagyon szeretnek akkor tenyleg feltetel nélkül.
2021. dec. 2. 23:07
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Végre egy őszinte ember. Már nagyon cringe volt a kispöcs romantizálás.
2021. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy arra jöttem rá, hogy kb 6 lányból, egy tudja jól megbecsülni a farok méretet.

A 17-re azt mondják 15.

A 22-re meg 18-19.

Azért érdemes lenne egy centit tartani magatoknál.

A jelenlegi nőm is mikor kérdeztem tőle, hogy szerinte mekkora a farkam, mondja 14-15...mondom mindjárt szájon csaplak mi van veled...17,5!

Jaaa....hát csak tippeltem, hát csak becsültem, hát nem méregettem. Tuti, hogy 23-28 centis kellene neki, faszba!

2021. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szerintem akinek van élethű vibrátora ahhoz is tud viszonyitani, es jobban meh ia tudja becsülni. De engem sose kerdezett senki, elmondtak, h mekkora. 😅😁
2021. dec. 2. 23:24
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Az meg a másik hogy a apsik meg többet mondanak mindig, mert rosszul mérik. :D Lehet hogy amit te 17-nek mondasz, az valójában csak 15
2021. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!