Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves korára már kb minenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves korára már kb minenki elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem megy az ismerkedés és még szűz is vagyok. Fiú vagyok képtelen vagyok az ismerkedésre, meg kevésnek érzem magam a lányokhoz. Lehet hogy autista vagyok azért nem megy nekem ez? Barátaim sincsenek.

Világ legboldogabb enbere lennék ha találnék barátnőt, de szerintem már mindegy úgy sem lesz, meg már rég lekéstem mindenről, meg kimaradtak a legjobb éveim ,ahogy szokták mondani:(


2021. dec. 2. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Itt lenne az ideje annak, hogy elmenj egy prostihoz.
2021. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

85 nővel voltam 24 évesen, aztán korombeliek itt siránkoznak hogy nincs nő. Van bőven, kimész az utcára körbenézel egyből látsz 100at, elég ha abból 1nek kellesz

24F

4x bajnok testépítő

2021. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Az egészséges felnőtt férfiak ilyenkor már nem szüzek. Neked nyilvánvalóan problémáid vannak, amin leginkább pszichológus tud segíteni.
2021. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dzsoki ***** válasza:
28%
Nem.Itt is olvastunk már 30 éves szűz fiúról,ha nem kamuzott.
2021. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Nézd nőként mondom ha így folytatod szűz is maradsz. Önbizalomhiányos vagy és szociálisan fejletlen. Nem kell ön hibáztatást tartani. Keress fel egy jó pszichológust és tedd először magadat rendbe. Mi nők ki szagoljuk ha valaki önbizalomhiányos és fél mindentől. És ez inkább taszító mintsem vonzó. Viszont ne add fel! De ne a szex legyen az első
2021. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

5

Igen az alapvető probléma az önbizalomhiány, ami miatt valószínűleg az élet többi részén sem sikeres.

2021. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
5ös nekem nincs önbizalomhiányom, mégis sokszor fintorogva szagolgatnak a nők. Akkor az önbizalmat is kiszagoljátok?
2021. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Igen, kivéve itt. Itt teljesen normális 25+ is szűznek lenni, akinek más a véleménye, ki tud alakítani emberi kapcsolatokat, és őszintén leírja, hogy szedd össze magad, nem az a megoldás, hogy heti 5x kiírod ezt, azt csak lepontozzák. Hátmég ha azt mondom, hogy nek adnék húszonéves szűz pasinak esélyt.
2021. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dzsoki ***** válasza:
7-es!Lehet,hogy a desodorodra fintorognak.Lehet,hogy a tv-ben férfias illattal reklámozott,már túl sok.Még prostinál is volt kiírva a lapjára,hogy az agyonpacsulizott férfiakat,nem szereti.Nem értem a többieknél írt,önbizalomhiányt.Akinek,nincs önbizalma,a randira sem megy el.Vagyis, van önbizalma,ha elment.Egyébként,már a második,harmadik mondat után már lehet érezni,hogy lesz-e további randi.A kérdező esetében pedig,menjen el egy fizetős nőhöz!Egy óra múlva,tele lesz önbizalommal.
2021. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nem használok dezodort. Érezzék csak a feromonokat. Napi kétszer fürdök.
2021. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!