Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jó barátom elvette egy 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó barátom elvette egy 24 éves szűz lány szüzességét 1 hónap járás után. Én a 23 éves barátnőmre már 3 hónapja várok. Mitől függ ez?

Figyelt kérdés

Ennyire nem vagyok vonzó, hogy a lány fizikai intimitást és szeretkezést akarjon velem? Közben meg a másik kapcsolatban a 24 éves szűz lány már egy hónap után megadta magát (és pár hét után már oráloztak is). Bénának, rondának érzem magam, mert annyira szeretkeznék már, de ő nem akarja. A legutóbbi kapcsolatom másfél éves volt és ott a második randin (!) szexeltünk egymással. A szex annyira jó.

(Nem vagyok szűz már. És a haverom sem volt az a saját barátnőjénél)


23/f


2017. ápr. 19. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Bocs az offért, de hogy a francba lehet járni valakivel 3 hónapig szex nélkül? Keress egy nyugis helyet, aztán ess neki :D
2017. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

én 8-at vártam egy 20 éves csajra, mondjuk nem a szex miatt voltam vele együtt, de elég tapasztalatlan volt minden téren, végül úgy lett vége, hogy szűz is maradt :)

itt a lány felfogásától függ a dolog...


24F

2017. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon max. 2 hónap.
2017. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Petting van? Nem mindegy, hogy van-e, meddig juttok benne.
2017. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Függ a lánytól és tőled is. Legtöbb amit egy lányért vártam az 2,5 hónap, jó csókra hamar rátértem, de többire nem volt hajlandó. Volt egy komoly kapcsolata ami rosszul végződött és nem akart elkapkodni semmit. De kitartottam mellette, azóta a feleségem, utolag belegondolva azt kell mondjam megérte

Szóval nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy nem vagy vonzó, nem kedvelne, de lehetséges az is hogy nem vagy elég határozott felé. Mindenképp ne vegye el a kedved a csajhoz, ha ugy érzed megéri a harcot, akkor tarts ki érte, kicsit probálkozz be nála jobban (de légy vele megértő, viszont ne hagyd hogy hülyitsen), hátha beadja hamarosan a derekát.

2017. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Énmeg aszthittem 18 éves koruk után kinövik ezt a hülyeséget :D


Persze lehet amikor eddig próbálkoztál Nemvolt meg a hangulat...

2017. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem hülyeség. Amennyi balf_*sz fiú van, ha lány lennék, én is eljátszanám, már csak azért is, hogy tudjam, hogy biztos nem csak azért van velem. Mondjuk én emígy sem feküdnék le pár hét után a lánnyal, pláne nem a második randin.. :D 3 hónap nem a világ vége. Ne légy ennyire türelmetlen, ha valóban szereted tudsz rá várni dupla ennyit is. És ez nem miattad van... ember függő. Valakinek 1 hónap is elég, valakinek fél év kell, valakinek meg egy év... ez nem attól függ, hogy ronda vagy-e vagy akármi más amit beleképzelsz. Önmaga miatt van így. Most komolyan ha nem vonzódna hozzá vagy nem tetszenél neki, szerinted veled lenne? Na ugye...

( Az első meg egy gyökér :) )


23/f

2017. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen vesztettem el a szüzességem az első (és mostani) barátommal, akit elötte 3 évig ismertem és a legjobb barátom volt. 2 hét járás után utaltam rá, hogy most már a szex is jöhetne, még ő viszokozott inkább, h nem korai-e még. Konklúzió: Ismerkedtem más pasikkal is korábban, de egyik sem vonzott szexiálusan, mert egyáltalán nem bíztam bennük. Mikor a barátommal voltam, benen 100%-ig, nem is volt kérdés, h vele akarok lefeküdni
2017. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a probléma, hogy a szex miatt vagy vele.

Ez nem arról kell, hogy szóljon, hogy ki mikor adja meg magát, hanem hogy mennyire illetek össze sok szempontból. A szex csak egy dolog. Ha azt látjátok, hogy tényleg egymásnak vagytok teremtve, és szeretitek egymást, az a lényeg. A szex sokadlagos ehhez képest.

2017. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha három hónapot már sokallsz és más lányokhoz hasonlítgatod a barátnődet, akkor inkább hagyjad őt, nem való hozzád, hadd találjon olyat, aki szereti, nem pedig megdugni akarja, "mer' a haver csaja már széttette".
2017. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!