Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jó barátom elvette egy 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó barátom elvette egy 24 éves szűz lány szüzességét 1 hónap járás után. Én a 23 éves barátnőmre már 3 hónapja várok. Mitől függ ez?

Figyelt kérdés

Ennyire nem vagyok vonzó, hogy a lány fizikai intimitást és szeretkezést akarjon velem? Közben meg a másik kapcsolatban a 24 éves szűz lány már egy hónap után megadta magát (és pár hét után már oráloztak is). Bénának, rondának érzem magam, mert annyira szeretkeznék már, de ő nem akarja. A legutóbbi kapcsolatom másfél éves volt és ott a második randin (!) szexeltünk egymással. A szex annyira jó.

(Nem vagyok szűz már. És a haverom sem volt az a saját barátnőjénél)


23/f


2017. ápr. 19. 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni habitustól és neveltetéstől is függ. Van olyan nő, akinek szüksége van a bizalomra ahhoz, hogy kellőképp el tudja engedni magát, az pedig általában nem egyik napról a másikra alakul ki. De az is lehet, hogy szimplán gátlásos, netán biztosra akar menni, hogy nem használod ki...

Volt olyan barátnőm, aki szimplán azért váratott viszonylag sokáig, mert a szülei nagyon szigorúan nevelték, kiskorától kezdve bele volt verve, hogy a szüzesség erény. Úgyhogy fel a fejjel! Ne magadban keresd a hibát! 24/F

2017. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!