Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már veletek, hogy egy csajjal voltatok valahol, és spontán módon nyalásra került sor? Lányok is írhatnak! Rövid sztorikat is írjatok :)

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Én lányként, a barátnőmmel jártam így.

Egy házban lakunk, más-más emeleten.

A nyáron váratlanul lejött hozzám, valamit kérni akart.

Én éppen a fürdőszobából jöttem ki, csak fürcsi köpeny volt rajtam.

Levetettem, hisz föl akartam öltözni. Láttam, hogy zavarban van, de nem értettem a dolgot.

Erre ő megszólalt, hogy milyen gyönyörű puncim van, szívesen kinyalná, ha megengedem.

Hát mi tagadás, rég volt már ffi az életemben, megengedtem, és bizony nem bántam meg.

Olyan nyalást kaptam, amit fiútól még soha

Ő pedig bevallotta, hogy biszexuális.

2021. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem szoptam soha de kíváncsi vagyok milyen lehet így valószínűleg ha lenne rá alkalom akkor élnek vele

17

2021. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

7-es, én szivesen megtenném neked, ha gondolod. Találkozzunk "spontán" és a második percben már nyallak.

Volt már ilyenben részem.

5 élvezése lett belőle a lánynak.

Fenomenális.



47/F

2021. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
1-es hát ez van ha lányok egyedül maradnak és egyikük meztelen :D hármasban is szoktatok szexelni? de nyalás témában , az spontánnak számít ha barátnöim két menet közt általában ki szoktam nyalni, nem tervezetten,csak épp megkívánom.
2021. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Silverfox30 ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Megesett velem, hogy benyögtem a csaj barátomank (persze szomjas se voltam), hogy itt és most kinyalnám de úgy rendesen. A válasz meglepett és azt mondta ne húzzam az agyát, csináljam. Félre vonultunk és nem gondoltam, hogy viszonozza. Nem ez volt a cél. Csak egy finom puncira vágytam. Meglepetésemre, meg is kaptam! :)
2023. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!