Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt már spontán orgazmusotok?

Figyelt kérdés

A barátnőm elejtette, hogy az egyik exével többször előfordult, hogy szex után 0,5-1 órával, amikor bevillant, mit csináltak előtte, spontán rátört az orgazmus.


Sajnos nem tudom rávenni, hogy meséljen még erről, pedig nagyon érdekel, hogy ez hogyan jött és főleg, hogy mitől, mivel lehet előidézni.


Nektek is volt ilyen? Mondanátok prá dolgot róla, ha igen?



2021. okt. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu csak utaztat
2021. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát bro' valószínűleg olyan dugással tudta a pasi előidézni amit te nem tudsz produkálni, sz.r ügy 😂
2021. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Viszont álmomban élveztem már el, nagyonnagyon jó volt, hosszú orgazmus.
2021. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem életemben kétszer volt olyan (gimis koromban), hogy arra keltem fel éjjel, hogy orgazmusom van. Mindkét alkalommal szexuális jellegű álomból ébredtem fel. van egy ismerősöm, akivel előkerült ez a téma, és azt mondta, hogy vele is előfordult már ilyen, szóval nem hiszem, hogy annyira ritka lenne.
2021. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ha már ilyen alpári módon bírsz fogalmazni csak, ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, mert talán fogalmad sincs mi a spontán orgazmus - akkor inkább maradj csendben...
2021. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban nekem is sokszor előfordul, de én úgy gondolom, hogy ilyenkor inkább csak az agyam szórakozik velem, mert felébredve nem voltam se nedves, se izgalmi állapotban. Általános iskolás koromban előfordult, és néha még ma is hogy nagyon stresszes helyzetben felizgulok. Egyszer így el is élveztem.
2021. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!