Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők őszintén! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők őszintén! Nektek az bejön ha egy pasi gazdag?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Ennyit tud felmutatni hogy gazdag? Ez nagyon kevés ahhoz hogy megfogjon egy férfi. Nem ettől fog tetszeni.
2021. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem a pénze határozza meg hogy bejön-e. Az legfeljebb a közös élet minőségéhez tesz hozzá, hogy nem kell minden nap matekozni hogy mire mennyit költhetünk a szűkös keretek miatt, és semmi pénzbe kerülő szórakozást nem engedhetünk meg magunknak.
2021. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1.


Azt nem mondtam, hogy mindössze ennyit tud felmutatni, csak most ez a kérdés, hogy ez az egy “tulajdonság” bejön e…


Ha van (elméletben) 2 azonos pasi akik amúgy is bejönnek neked, csak az egyik szegény a másik meg gazdag és ha emiatt utóbbihoz csak minimálisan is, de jobban vonzódsz, akkor lehet mondani hogy neked bejön a gazdagság.

2021. nov. 30. 14:52
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem a pénze hatarozza meg hogy bejön e az a pasi.
2021. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ hogyan viselkedik. Volt olyan srác, akivel azért nem lett semmi, mert mindig mutogatta milyen sok pénze van. Méregdrága kocsival jött értem randira, mutogatta az óráját, mindenképpen drága helyekre akart vinni. Én meg utálom ezt. Pár randi után nem kértem többet belőle.

Tehát önmagában a pénz, vagy az, hogy gazdag még nem jelent semmit, sőt, nálam rossz tapasztalat miatt inkább egy fék.

2021. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem duzzogna senki ha a kiszemelt pasijáról kiderülne hogy gazdag is :D De nem mindenkinek ez a döntő azért.
2021. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
A golddiggereknek mindenképpen, bár azoknál meg ez a legeslegfontosabb tényező amúgy is. A normális nők az embert nézik nem a vagyonát, sőt ha valaki direkt hivalkodóan villog a pénzével attól inkább menekülnek.
2021. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem utaltam erre a hivalkodó archetípusra.
2021. nov. 30. 16:32
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Én kifejezetten a csóró pasikra vagyok veszélyes: hozzájuk vonzódom.
2021. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jo ha van, de nem ez határozza meg főként a kapcsolatot, hisz egy milliárdos is lehet f@szkalap. És és egy szegényebb/átlagos is normális
2021. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!