Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha itt privátban idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha itt privátban idegen nőkkel beszélgetek nyiltan szexuális,mocskos dolgokról,élményekről? Más is csinál itt ilyet. Több lent.

Figyelt kérdés

Nem azért csinálom, hogy kiverhessem (40f vagyok) , hanem mert izgat mint egy flörtölés stb. Vannak itt nők akik ,így ismeretlenül vevők ilyenre?

Köszönöm, a normális választ.


2021. nov. 29. 07:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Volt rá példa nálam is. De jobban szeretem amikor valami teljesen random dolog kapcsán kezdünk beszélni ér úgy terelődik a szexre a téma. Egyébként a legtöbb nő is szívesen benne van, de nem mindenáron és nem mindenkivel. Csak ezt nem mindenki fogja fel
2021. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A 8 as hazudik, írtam már vele priválban. L 😀
2021. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is szeretek erotikus témákról beszélgetni itt pasikkal, csak az a baj, hogy a helyi intelligencia szint elég alacsonyan szárnyal.

A “milyen a p.nád”, a “szeretsz szopni” és a “melyik pózokat szereted” kérdésektől meg már égnek áll a hajam.

Sajnos általában ugyanazok írnak, ha rámírnak, ugyanazokat a kérdéseket teszik fel. Sőt van egy “cefrekirály” nevezetű valaki, aki kivétel nélkül minden egyes kommentemre megírja, hogy 20 éves, Eger mellett lakik, szeret motorozni és vezetni és beszélgetni akar.

Iszonyat ritkán akad valaki, akivel tényleg nedvesítő beszélgetésbe lehet kavarodni.

2021. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A cefrekirály nekem is mindenre ír privátot. Egyszer írogattam vele, valójában egy robogós gyerek.
2021. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Én is szeretek beszélgetni nőként szexuális témáról idegen férfiakkal, nagyon izgató tud lenni 1-1 beszélgetés.

L

2021. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 Miközben vered 😂😂
2021. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , tessék szavazni!
2021. nov. 29. 11:38
 18/20 anonim ***** válasza:
Milyen szórakoztató ez nőként... 1000 "erotikus kérdezz felelek" üzenet, szia eger mellett lakok, milyen bugyi van rajtad, engeded arcra/szájba/análba stb privátok... Aztán ha azt írom, hogy nem kérek privátot, a sok értelmes lepontoz.
2021. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Dzsoki ***** válasza:
Férfiként a válaszom,mérsékelten gáz. A 18-as pedig,azért csinálja rosszul,mert ide írja.Indítványozom,a privátoknál,a tiltás használatát!
2021. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nőként én is volt, hogy belementem ilyen beszélgetésbe.
2021. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!