Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durva megcsalásos sztorija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva megcsalásos sztorija kinek van? Volt valami extrémebb szituáció?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
pasim egyik asztalnál, a szeretőmmel a másiknál ittam, a pasimat meg nem érdekelte
2021. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Hosszú éveken át bele voltam bolondulva egy pasiba. Amikor megismertem, még csak 16 éves kis csimbók voltam, kesze-kusza hajjal, bolondos ábrázattal. Kicsit sem voltam vonzó, vagy izgató jelenség. 12 évvel később már igazán kikupálódtam, csak az ominózus pasi addigra megnősült. És kint dolgozott Spanyolországban. Nyáron tele volt már a hócipőm a munkával, úgyhogy felkerekedtem, és elmentem abba a városba, ahol tudomásom szerint dolgozott.

Nem találtam meg. De jól éreztem magam a rögtönzött nyaraláson. Ám az utazásom sokadik napján véletlenül összefutottam vele. És mint utólag kiderült, ő is vonzódott hozzám.

Sajnálatos módon én voltam a "másik nő". De én élveztem. Kifejezetten. :)

2021. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!