Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok , voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok , voltatok már olyan szituációban hogy több pasi péniszét láthattátok? Hogy történt?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, csaj mesélte hogy kézis pasik öltöztek előtte, meg mentek zuhanyozni és látta nekik.Azt nem tudom hogy került az öltözőbe.

Én thay box edzésen láttam mikor felvettük alsógatyára a védőfelszerelést hogy egy lány aki erdeklődő volt az edzés iránt pont a dudoromat nézi szemlesütve mikor felvettem a herevédőt,meg a többi fiút alsógatyában, kb fel méteren belül volt. Jött is próba edzésre.

Szóval élveznétek az ilyen helyzetet?



2021. nov. 2. 05:13
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
egyszer elmentem egy swinger klubba nem is olyan rég és egyszere 3 pasi kényeztetett...elég rendesen megdugtak,egszererre eröltették bele a popsiba két fhaszt igaz én kértem utánna egy hétig nem birtam leülni.20L
2021. nov. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
1es vagyok nem kérek privit
2021. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

#2

Ez nem kívánságműsor!

Ha akarod, ha nem küldik! Minek dicsekedsz hogy ribänc vagy?

2021. nov. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Volt, igen, meg gimiben sportversenyen, egy uj helyen voltunk aztán öltözőt tévesztettem mert nem ismertem a helyet aztán pont akkor készültek zuhanyozni😂
2021. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt :)
2021. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, amikor a parkban öten jöttek, hogy kényeztessenek
2021. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm igen, voltam én is swingerben, ahol ugyan nem szexeltem, de láttam másokat pl gangbangben meg zuhanyzóban/medencében.

De volt olyan is, hogy barátnőm és a pasija, én meg egy srác egymás mellett dugtunk és mi lányok mindkét pasit szoptuk. Na ott ugye előttünk volt mindkét farok.

De bevallom szívesen nézegetném egy vizilabda csapat vagy hasonló kaliberű srácok péniszét mondjuk az öltözőben, vagy pucéran egy sorba állnának és úgy hehe. (nyugi nem fogok benyitni egy fiú öltözőbe emiatt, nem vagyok ilyen perverz nyomorék)

N

2021. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 csak nézegetnéd, vagy több is lenne?
2021. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8: Csak nézegetném. Nem érdekel gangbang meg orgia random emberekkel
2021. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!