Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! A kinézetet most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! A kinézetet most nem számítva mitől nedvesedik kegyetlenül a nunitok?

Figyelt kérdés
Korral.
2021. nov. 27. 21:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%
A kosár amit kaptál. 😄🤗
2021. nov. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Finom érintésektől. Ha egy számomra szimpatikus, vagy legalábbis nem unszimpatikus férfi finoman megérinti a tarkómat, nyakamat, vagy nyáron, kevesebb ruhàban a hátam felső részét, vagy felkart kicsit megsimítva.
2021. nov. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Bocs, 22-es voltam. 50 N
2021. nov. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Normális,értelmes pasitól amit csinál..pl az érintése az erogén zónákon(nyak,comb belső fele,nyak,felkar.
2021. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csókolózás. Mielőtt azt gondolná valaki, mindegy, kivel, pontosítok: nem mindegy. Azzal, akit szeretek. Akit ismerek. Akivel bizalom, intimitás, közös élmények, összetartozás van. Akivel ismerem a folytatást. A csókolózás számomra vele jó, a szerelmemmel, a párommal, és örülök, hogy jól csókolózik. Mindenkinek más persze a jó. Én nem örültem régen, mikor más férfiak a számat puszilgatták, jó érzés, de szeretem, ha a nyelvek rendesen összeérnek csókolózáskor. Örülök, hogy a páromnak nincs rossz foga, szájszaga. Sokszor külön fogat is mos várható szex, összebújás előtt, és én is, de alapból sincs szájszaga, közvetlenül kajálás után is csókolóztunk már. Volt már olyan, nem túl jó csókolózásom is mással, aki nagyon gyorsan, erőszakosan mozgatta a nyelvét a számban, az se jó. 44/N
2021. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egy finom masztitól.
2021. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!