Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek is letolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is letolja a pasitok a torkotokon a farkát? Az enyém nem tud ellen állni neki és kegyetlenül ledugja.Hiába mondom neki,hogy ez nekem nem jó mert megfúlok,annál jobban élvezi.

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy erre gerjed ha fuldoklok a pénisze által.

Normális dolog ez?

A spermáját is teljesen a torkomba engedi,nem elég ha csak a számba jön.


2020. szept. 11. 21:12
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
48 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem normális párjaim voltak akik figyeltek arra hogy ne okozzanak nekem kellemetlenséget szex közben.
2020. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
enyém is leszokta nyomni a fejem teljesen a péniszén, de ha elkezdek öklendezni azonnal abbahagyja
2020. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen, de ez engem is beindít nem csak őt. Mi szeretjük. De ha neked kellemetlen, akkor inkább ne is csináld neki egyáltalán, ameddig nem tudja tiszteletben tartani a határaidat. A szexet mindkettőtöknek élvezni kell, nem egyoldalú.

L

2020. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
tuti bent van már a toreokban? nem lehet, hogy ilyenkor kéne lejjebb engedni, mert csak neki megy ott valaminek? nyelni kell ilyenkor vagy mit nem tom én se.
2020. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Volt pasim... addig volt a pasim. Az eset után már nem volt a pasim.

Engem ne fullaszon meg a farkával senki.

2020. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem tiszta, mire is kell szavazni. :D Hogy szokta-e, vagy hogy normális-e.
2020. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem, en iranyitom leginkabb a szopast. Neha van, hogy o iranyit, de akkor is ovatos.


A multkor veletlen en vezettem tul melyre es hirtelen reflexbol “kitoltam” a farkat egy enyhe kohintessel, mondtam hogy “khm ez melyrement” nevettunk egyet, majd szoptam tovabb😀


Ha nem erti meg, hogy ne nyomja le a torkodon, mert sz’r erzes, mondd meg neki, hogy igy nem lesz kedved leszopni ot...hatha elgondolkodik.

2020. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
A pasid le...rja hogy neked jó e,mert egy egoista k....g.
2020. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak akkor húzza ki mikor már fuldoklok, 18/l
2020. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
A mélytorkozásnak van egy kellemetlen mellékhatása... úgy hívják garatreflex - azaz aki nincs hozzászokva, nem trenírozta magát annak kikapcsolására azonnal öklendezést, hányingert vált ki. Ennek fényében értékeljétek a trollkérdést és próbálkozzatok a másik megkérdezése nélkül otthon vele...
2020. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!